TV Prima: Diváky svým talentem nejvíc ohromili zpěvák, tanečník, malíř a písničkář!

25.11.2013 14:20 | Zprávy

Máme za sebou první semifinálový večer show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT, který se nadanými talenty jen hemžil! A není divu! Soutěžící totiž měli poslední šanci zaujmout diváky svým vystoupením natolik, aby je svými sms hlasy poslali dál do finálového kola! Kdo do něj postoupil?

TV Prima: Diváky svým talentem nejvíc ohromili zpěvák, tanečník, malíř a písničkář!
Foto: iprima.cz
Popisek: Loga TV Prima

Úplně nejvíc ohromil diváky svým vystoupením excelentní pěvec a favorit soutěže Mirek Sýkora, který dostal během včerejšího přímého přenosu největší počet diváckých sms hlasů! Do finálového kola se „prohlasoval“ také úspěšný tanečník Miroslav Bruise Žilka, malíř a „grafiťák“  Malej Dejv a vtipný písničkář Pavel Helan.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Kdo přesně si podle vás nepřeje mír?

Tvrdíte, že si ho nepřeje dost lidí. Podle mě jediný, kdo ho nechce je Putin. Jeho cíl je ovládnout Ukrajinu a podle mě přes to pro něj nejede vlak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Festival Hrady CZ zakončí letošní putování v pátek a sobotu na Bezdězu

16:17 Festival Hrady CZ zakončí letošní putování v pátek a sobotu na Bezdězu

Letošní Hrady CZ zakončí s Kabátem, Divokým Billem, Wanastowkami či Benem Cristovao. Vystoupí i Rich…