Versino Production Factory pro SAP Business One pomáhá řídit výrobu filtrů

19.11.2013 12:19 | Zprávy

Společnost Bílek Filtry s.r.o., výrobce filtračních zařízení kapalin z antikorozních ocelí, se v rámci strategického rozvoje rozhodla optimalizovat své výrobní procesy. Pro jejich systémovou podporu si vybrala Versino Production Factory™, procesně přizpůsobené řešení pro plánování a řízení výroby na platformě SAP Business One. Dodavatelem je autorizovaný partner společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One firma Versino CZ, s.r.o.

Versino Production Factory pro SAP Business One pomáhá řídit výrobu filtrů
Foto: Archiv
Popisek: SAP

Nasazení Versino Production Factory™ proběhlo v průběhu druhého čtvrtletí letošního roku a nyní ho již společnost Bílek Filtry s.r.o. plně využívá v rutinním provozu. Všechny činnosti související s výrobou – kalkulace, technická příprava výroby, plánování montážních zakázek, plánování materiálových potřeb nebo sledování průběhu výroby jsou nyní, místo samostatnou aplikací, řízeny přímo v informačním systému SAP Business One v souladu s ostatními podnikovými procesy. To přináší z pohledu řízení zásadní zjednodušení celého výrobního procesu. Zodpovědní pracovníci tak mají komplexní přehled o zakázce ve všech jejích fázích, což má pozitivní dopad jak na rychlost a kvalitu výroby, tak i na efektivitu využívání zdrojů.

„Krédem naší firmy je dodržování maximální kvality a funkčnosti technologie. Chceme být vždy o krok před ostatními, a proto musíme zajistit, aby se naši odborníci mohli věnovat především vývoji nových výrobků, výrobě a obchodu. Versino Production Factory nám pomáhá plánovat a řídit jednotlivé fáze výrobního procesu tak, abychom mohli naplňovat požadavky našich zákazníků,“ uvedl k novému řešení Vít Ištvánek, výkonný ředitel společnosti Bílek Filtry s.r.o.

Společnost Bílek Filtry s.r.o. se zabývá výrobou filtračních zařízení již od roku 1990. Produkty firma sama vyvíjí a dodává je zákazníkům z České republiky i ze zahraničí. Uplatnění naleznou v oborech, jako jsou potravinářství, strojírenství, chemie, farmacie nebo petrochemie. Využívají je například společnosti Vinium a.s., Vinselekt Michlovský a.s., Mádl vinařství s.r.o., Templářské sklepy Čejkovice, Bohemia Sekt, s.r.o., Víno Masaryk s.r.o., Bohemia Regent a.s., Víno Matyšák, s.r.o., Plzeňský Prazdroj, a.s., Starobrno a.s., Pivovar Bernard a.s., TOV PINTA – Ukrajina, Madeta a. s., Česká včela s.r.o. a celá řada dalších firem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

478 015  tun CO2 ekvivalentu činil loni pokles přímých a nepřímých emisí Skupiny ČEZ

13:59 478 015 tun CO2 ekvivalentu činil loni pokles přímých a nepřímých emisí Skupiny ČEZ

Meziroční pokles o více než rči procenta znamená, že Skupina ČEZ dál pokračuje ve svých dekarbonizač…