Zájemci se mohou zapojit do blížící se konference Evropský Habitat

5. 2. 2016 17:42

Zhruba měsíc a půl zbývá do začátku mezinárodní regionální konference OSN „Evropský Habitat“, která se bude konat ve dnech 16.-18. března 2016 v Praze. Akce se zúčastní zástupci zemí celé severní polokoule. Registrace již běží a nyní se mohou zájemci zapojit pomocí doprovodných akcí a výstav.

Zájemci se mohou zapojit do blížící se konference Evropský Habitat
Foto: Ministerstvo pro místní rozvoj
Popisek: Ministerstvo pro místní rozvoj.

„Jedná se skutečně o velkou a významnou událost, proto jsem ráda, že se jejím účastníkem může stát i širší veřejnost. Zájemci se mohou zapojit do pořádání akce doprovodnými programy a výstavami, které doplní nabitý program celé konference,“ uvedla ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.
 
Může jít o různé formy prezentací, rozdávání brožur či letáků, přednášku, diskusní panel, apod. Vedlejší konferenční místnosti lze využít v délce trvání max. 1,5 hod. Tlumočení nebude zajištěno. K dispozici bude pouze ozvučení, popř. dataprojektor s plátnem. Příchod a odchod bude volný, bez závazné registrace předem. Uzávěrka přihlášek a žádostí o uspořádání doprovodných akcí je 15. února 2016.
 
Pokud máte zájem v rámci konference Evropský Habitat organizovat doplňkový program, prosím vyplňte tento formulář: Side Event Application Template    . Podrobnější informace zde: Call for Side Events    .

Pokud máte zájem v rámci konference Evropský Habitat organizovat výstavu, prosím vyplňte tento formulář: Exhibition form    . Podrobnější informace zde: Call for Exhibitions    .

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

MHMP: Den otevřených dveří v Rezidenci primátora hl. m. Prahy a v Nové radnici

22:12 MHMP: Den otevřených dveří v Rezidenci primátora hl. m. Prahy a v Nové radnici

V den státního svátku 28. října 2017 se veřejnosti otevřou úchvatné prostory Rezidence primátora hla…