Dobeš musí odejít, může za ten bordel na školství, říká Paroubek

27.01.2012 12:35 | Zprávy
autor: pan

Podle opozice by měl Josef Dobeš rezignovat na post ministra školství. Kdysi totiž slíbil, že pokud se pozastaví proplácení miliard z evropských fondů, sám odejde. Sociální demokracie si myslí, že toto téma je právě aktuální.

Dobeš musí odejít, může za ten bordel na školství, říká Paroubek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Josef Dobeš

"Pomalu to začíná být aktuální, měl by jednat podle svých vlastních slov," připomněl předseda ČSSD Bohuslav Sobotka po jednání vedení své strany. Josef Dobeš totiž sliboval, že jakmile Evropská unie pozastaví proplácení miliard ze svých fondů, odejde z ministerstva školství.

Stínový ministr školství Marcel Chládek zase navrhl, aby Dobeše „probral“ premiér Petr Nečas. A aby jasně řekl, jestli ho z vlády případně vyhodí či ne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MŽP podpoří efektivnější hospodaření se srážkovou vodou

13:28 MŽP podpoří efektivnější hospodaření se srážkovou vodou

Ministerstvo životního prostředí a Státní fond životního prostředí ČR vyhlašují v závěrečné fázi pro…