Koalice se obává nových voleb. Oprávněně

18.04.2011 8:41 | Zprávy
autor: vfe

Pokud se současná vláda rozpadne, dojde na konání dalších voleb. O víkendu zazněly dva názory na jejich výsledek. Jeden předpovídá opětovné vítězství současné koalice. Druhý předpokládá opak, který by znamenal výhru ČSSD a posílení KSČM.

Koalice se obává nových voleb. Oprávněně
S první předpovědí přišel Marek Benda z ODS. Vládní koalice by ovšem mohla zvítězit pouze, pokud se dá dohromady a podaří se jí uskutečnit plánované reformy.

Kdo je ten milovaný státník? Péťa, Mirek nebo Vítek?

„Ale kdo je ten státník, kterého si lid zamiluje, protože ho přivede na rozkvetlou ruku, kde laskavé penzijní fondy jistí naše stáří a štědří mecenáši rozdávají obálky? Péťa? Mirek? Vítek?" ptá se komentátor deníku Právo Alexandr Mitrofanov.

Čestný předseda sociální demokracie Valtr Komárek ovšem předpokládá, že voliči ve volbách „smetou politické podvodníky, šejdíře, otevřené korupčníky a všechny nedůvěryhodné politiky."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Vy věříte tomu, že byste se od ministra obrany něco kloudného dozvěděla?

Nemáte spíš jako já dojem, že je jen takovým maskotem? A jsou interpelace jediná možnost jak můžete kontrolovat vládu? Jestli ano, což mi přijde, že jste naznačila, tak to je špatně, myslím. Vy ne? A pokud se mnou souhlasíte, co uděláte, aby to bylo jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa zahajuje technickou přípravu k EET 2.0

16:32 Finanční správa zahajuje technickou přípravu k EET 2.0

Finanční správa zveřejnila technické informace a dokumentaci k EET 2.0 (elektronické evidenci tržeb)…