EU nás totálně vysává, je to horor. A migranti nás prý dorazí

14.10.2016 9:35

Komentátor Václav Husák se v textu pro server Neviditelný pes zamyslel nad současnou Evropskou unií a závěry, k nimž dospěl, jsou vpravdě děsivé. Dnešní EU podle jeho názoru připomíná horor, v němž staré členské státy Unie totálně vysávají státy nové. A dorazit nás údajně mají uprchlíci.

EU nás totálně vysává, je to horor. A migranti nás prý dorazí
Foto: europarl.europa.eu, tan
Popisek: Martin Schulz, předseda Evropského parlamentu

Členství České republiky mohlo prý připomínat pohádku. Realita, kterou zažíváme po roce 2004, se prý však pohádce ani trochu neblíží.   

„Současná situace připomíná spíše horor. A bude ještě hůř! ... V důsledku uplatňování nesmyslných zemědělských kvót jsme postupně přišli o pilíře naší zemědělské výroby – například o cukrovarnictví, částečně i o objem produkce našeho kvalitativně jedinečného chmelu. Naprosto stupidní kvóty na podíl obnovitelných složek v motorových palivech a v jejich důsledku nesmyslně rozsáhlé pěstování řepky olejné způsobily výrazné poškození kvality zemědělské půdy a dále snížily naši potravinovou soběstačnost,“ vykresluje údajné vysávání Česka Evropskou unií Husák.

Celý text najdete zde

Nemluvě o tom, že v prvních letech našeho členství v EU měli naši občané odepřen přístup na pracovní trh řady starých členských zemí. Aby toho nebylo málo, autor připomíná, že nám nepatří už ani voda, která vytéká z našich kohoutků. Sluší se však dodat, že k privatizaci vodárenství dobrovolně přistoupili sami čeští politici.

K dovršení všeho zlého bychom prý sami sebe měli zničit tím, že přijmeme desítky tisíc migrantů. „Naší další skutečně ‚skvělou příležitostí‘ je kulturně se obohatit a finančně se naprosto vyčerpat přijetím pokud možno desetitisíců nám nepřátelských, většinou navíc v ekonomice nepoužitelných jedinců,“ rozčiluje se autor.

Ani to však podle všeho starším státům EU nestačí, tak si podle Husáka udělaly z Česka montovnu a teď se nám ještě pokouší diktovat, jaké platy bychom měli dávat našim řidičům. Kdyby Česká republika na tuto hru přistoupila, vedlo by to zřejmě ke krachu drtivé většiny dopravců v naší zemi a to je podle Husáka přesně to, o co Německo, Francie a další členské státy usilují.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skrytá nenávist Čechů vůči většině cizinců z východu?! Petr Žantovský předkládá, co se mu podařilo objevit. A týká se to televize

7:51 Skrytá nenávist Čechů vůči většině cizinců z východu?! Petr Žantovský předkládá, co se mu podařilo objevit. A týká se to televize

TÝDEN V MÉDIÍCH Za brutální manipulaci internetovými a mediálními obsahy považuje Petr Žantovský roz…