Miss parlament pózovala. Začátečnická chyba, tvrdí komentátor

11.07.2010 15:25

Poslankyně TOP 09 Jana Kaslová udělala podle komentátora Viliama Bucherta začátečnickou chybu, když pózovala pro časopis a propagovala u toho módu. Prý o tom nevěděla.

Miss parlament pózovala. Začátečnická chyba, tvrdí komentátor

Nově zvolená poslankyně Jana Kaslová (pozn. - rozená Radová) měla krátce po zvolení do sněmovny svatbu a nyní čeká miminko. O tom, jak zvládnout roli maminky a poslankyně vyprávěla ženskému magazínu Ona Dnes. K rozhovoru však připojila fotky, kde pózuje ve značkovém oblečení a hned vedle jsou připojeny ceny a obchody, kde se takové zboží dá koupit.

To se ale nelíbí zástupci šéfredaktora Reflexu a komentátorovi Viliamu Buchertovi, podle něhož provedla poslankyně s titulem Miss parlament začátečnickou chybu.

Mladá poslankyně nemá zkušenosti 

„Lněné šaty značky Next, mačkaná tunika z obchodu Attrattivo či šperky z Orsay. Na fotkách oblečení se jmény dalších značek, cenou a na jiném místě i adresy obchodů, kde vše koupíte. Reklama jak vyšitá," komentuje Buchert.

Podle Bucherta je na vině její nezkušenost. „To je alarmující, protože nových zákonodárců je po květnových volbách většina. Z reklamního pózování je zřejmé, že Kaslová nedokáže odhadnout, jak se při podobných příležitostech zachovat. Protože poslanci rozhodně nemají dělat reklamu žádné firmě."

Pózuje, o politice ale nikde ani slovo

Sama Kaslová tvrdí, že o propagaci značek nevěděla. „Žádné peníze a ani žádné jiné zvláštní plnění jsem za to neobdržela," bránila se.

Buchert jí vyčítá i to, že se stejně jako jiné poslankyně vrhla na pózování pro média, ale nikde neprezentovala své politické názory.

„Navíc v rozhovorech a prvních vyjádřeních této poslankyně se prakticky nic nedozvíte o jejích názorech na základní problémy, které ovládají českou společnost. Pokud už Kaslová hovoří o politice, tak klišovitě odpovídá, že je - konzervativní."

Na závěr varuje před tím, abychom se příště nedočkali reklamy na osmnáctiletou whisky nebo Rolls-Royce.

Jana Kaslová pochází z Plzně, v době svých gymnaziálních studií pobývala i na Tchaj-wanu. Absolvovala Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Poté pracovala jako koncipientka a po dvou letech nastoupila do české pobočky americké advokátní kanceláře Squire Sanders and Dempsey. V roce 2009 u České advokátní komory úspěšně složila advokátní zkoušky. V současné době studuje veřejnou správu na Zemědělské univerzitě v Praze a zároveň pracuje v Praze jako samostatná advokátka. V roce 2009 vstoupila do politické strany TOP 09 a o rok později byla ve volebním kraji Praha zvolena poslankyní.


Čtěte také:


ReproFoto: Ona Dnes

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT

7:44 Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT

Do pořadu Xaver Live po dlouhém lákání a vnadění přišel premiér Andrej Babiš. Premiér se v interview…