Odhalení: Andrej Babiš dává peníze muslimům. Nahlédněte

01.09.2016 11:26

Na zajímavé částky na transparentním účtu Muslimské obce v Praze poukázala na svém facebookovém profilu iniciativa Islám v ČR nechceme. „Konečně víme, kolik platí Babišova Mlékárna Hlinsko a EMCO za halal certifikáty pravděpodobně ročně: 30 tisíc každý,“ poznamenala iniciativa s poukazem na účet.

Odhalení: Andrej Babiš dává peníze muslimům. Nahlédněte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Blok proti islámu

„Nejsou to tři až pět tisíc za rok, je to cca dva a půl tisíce měsíčně jen od jedné firmy. A teď si představte, že by takových ‚klientů‘ na halal výpalné měli stovky,“ vypočítává iniciativa. 

Jak následně dodává, tohle je prý ‚náboženství‘. „Abyste mohli islámským pacientům vůbec prodávat své výrobky, musíte automaticky a povinně financovat dawah a džihád přímo muslimským obcím. Propracované svinstvo, no uznejte,“ zmiňuje iniciativa s tím, že toto také přežilo 1400 let v prakticky nezměněné podobě. „A to vůbec nemluvíme o mimořádně krutých halal porážkách. Islám je prostě všechno špatně,“ dodává.

Celý příspěvek iniciativy Islám v ČR nechceme:

BREAKING (od našeho příznivce): konečně víme, kolik platí babišova Mlékárna Hlinsko a EMCO za halal certifikáty pravděpodobně ROČNĚ:

30 tisíc Kč každý(!)

Nejsou to 3-5 tisíce za rok, je to cca dva a půl tisíce mešíčně jen od jedné firmy(!). A teď s i představte, že by takových "klientů" na halal výpalné měli stovky.

500 x 30 000,- Kč = 15 milionů ročně, 150 mil. za deset let.

A tohle je prý "náboženství". Abyste mohli islámským pacientům vůbec prodávat své výrobky, musíte automaticky a povinně financovat dawah (šíření islámu) a džihád (to samé) - přímo muslimským obcím.

Propracované svinstvo, no uznejte. Také přežilo 1400 let v prakticky nezměněné podobě.

A to vůbec nemluvíme o mimořádně krutých halal porážkách. Islám je prostě všechno špatně.

https://www.rb.cz/cs/o-nas/povinne-uverejnovane-informace/transparentni-ucty?mvcPath=transactions&accountNumber=7603967001

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Proč se nemůžete domluvit????????????????

Pane poslanče, ANO nevolím, jsem volič SPD, ale Vás osobně uznávám a vím, že jste pro lidi udělal mnoho dobrého. Vysvětlete mi prosím, proč se nemůžete domluvit na účinné spolupráci s SPD? Je to tím, že SPD je jednoznačně na straně národa a slušných lidí, zatím co ANO to hraje na všechny strany? Neb...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„To smrdí. Pořádně.“ Milan Knížák zaslechl, jak se o válce na Ukrajině baví malé děti

21:45 „To smrdí. Pořádně.“ Milan Knížák zaslechl, jak se o válce na Ukrajině baví malé děti

Komunistická éra zpátky v novém kabátě? K umělci Milanu Knížákovi se dostaly alarmující informace o …