Podpisy potřebné pro kandidaturu na Hrad nenasbíral ani Jakl

06.11.2012 14:20

Strana svobodných občanů nebude mít v přímé prezidentské volbě svého kandidáta. Tajemník současného prezidenta Ladislav Jakl nasbíral pouze polovinu z 50 tisíc potřebných podpisů a kandidovat tak nemůže.

Podpisy potřebné pro kandidaturu na Hrad nenasbíral ani Jakl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tajemník prezidenta Ladislav Jakl

„Děkuji vám všem, kteří jste mi s tímto úkolem nezištně a usilovně pomáhali. Vím, že mnohé z vás to stálo pořádný kus práce a trpělivosti. Nyní někteří možná cítíte zklamání a máte pocit, že všechna ta práce byla zbytečná. Rád bych vás ujistil, že rozhodně zbytečná nebyla a že měla smysl. Ve spolupráci s vámi všemi se podařilo prosadit mnohé naše společné myšlenky do veřejné debaty. Tyto myšlenky už v pokračujícím střetu v rámci přímé prezidentské volby zůstanou, kandidáti budou nuceni se s nimi konfrontovat a brát je na zřetel. A to vše se určitě zhodnotí i v blízké budoucnosti,“ uvedl Jakl.

Jakl dále uvedl, že bude nadále hájit principy, které jako prezidentský kandidát zastával: „Budu nadále k dispozici v naší snaze zastavit socialismus, zastavit bruselskou centralizaci a vrátit lidem kontrolu nad svými životy.“

Svobodní na svém webu poděkovali všem, kteří se podpisy pro Jakla pokusili nasbírat. Předseda strany Petr Mach také uvedl, že podpis pod Jaklovu kandidaturu připojilo i několik poslanců, ani to však nestačilo.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Gazdík na Primě: Sehrajeme roli pojistky demokracie, žádná změna ústavy přes Senát neprojde. Předseda má být důstojnou protiváhou proruskému Hradu, a to Kubera není

13:47 Gazdík na Primě: Sehrajeme roli pojistky demokracie, žádná změna ústavy přes Senát neprojde. Předseda má být důstojnou protiváhou proruskému Hradu, a to Kubera není

Další týden povolebního vyjednávání osobních i komplexních politických rozhodnutí je za námi. A do n…