Liberec: Klienti centra zdravotní a sociální péče vyjeli na výlet

22.12.2016 16:45

Úžasný den prožili klienti a zaměstnanci keramické dílny Centra zdravotní a sociální péče Liberec.

Liberec: Klienti centra zdravotní a sociální péče vyjeli na výlet
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

Na desátou hodinu vyjeli na návštěvu do Oblastní charity Domu pokojného stáří, domova Svatého Vavřince v Chrastavě, kam je pozvala sociální pracovnice. Ve společenské místnosti na ně čekaly místní obyvatelky s vlastnoručně napečeným cukrovím, krásný vánoční stromeček, usměvavý personál a herečka libereckého divadla Štěpánka Prymková, která klientům na jejich přání recitovala z kytice a zpívala vánoční koledy a doprovázela je na klávesy.

Naši klienti se v prostředí charity úplně rozzářili a nasáli vánoční atmosféru se svými vrstevníky. Vedoucí tohoto zařízení hrála na kytaru a zpívala vánoční koledy spolu se svými zaměstnanci a všemi přítomnými klienty. Klienti si dali kávu, ochutnali cukroví a předali sociální pracovnici Věrce dárek - svatou rodinu, vyrobenou v naší keramické dílně. Naši klienti na oplátku obdrželi anděla jménem Vavřinec, kterého vyrobili klienti z Oblastní charity. Tato návštěva zanechala u našich klientů spoustu zážitků, kde smích střídaly i slzičky.

Z Chrastavy se jeli naši klienti ještě podívat na vánoční trhy k Liberecké radnici, objeli náměstí, na kterém viděli krásně nazdobený vánoční stromeček, prodejní stánky a poté se vydali do Pražské ulice, kde z auta sledovali vánoční atmosféru v našem krásném městě. Klienti a zaměstnanci prožili den plný krásných zážitků.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prostějov: Prevence u nákupních center

11:38 Prostějov: Prevence u nákupních center

S blížícími se svátky se začíná zvyšovat počet lidí navštěvujících nákupní centra. S větší koncentr…