Těšíny propaguje společný film

30.12.2014 13:18

Oba Těšíny využily evropské peníze na společnou propagaci. Vznikl poutavý film ukazující atraktivnost obou měst v průběhu celého roku. Nově je také k dispozici mobilní průvodce, kdy lze poprvé popisy vycházkových tras načíst do mobilu nebo tabletu pomocí QR kódu.

Těšíny propaguje společný film
Foto: tesin.cz
Popisek: Český Těšín

„Je to druhá část projektu Info Tessin. Předloni jsme vydali zajímavé, ručně malované mapy, nyní vznikl šestiminutový film, jehož autorem je kameraman a dokumentarista Luděk Ondruška. Snímek zachycuje krásu a rozmanitou podobu Těšínů, toho historického i moderního, ale také jejich proměny a prolínání života občanů z obou stran hranice a společné kulturní a sportovní akce,“ popisuje místostarosta Stanislav Folwarczny. Film bude umístěn na stránkách města www.tesin.cz, na YouTube a facebooku: Město Český Těšín.

Projekt také propaguje turistický potenciál obou měst pomocí moderního nástroje – mobilní aplikace Cieszyn/Tesin4mobile, která je zdarma ke stažení v obchodech s aplikacemi a je přístupná v pěti jazycích. Mobilní průvodce obsahuje popis a fotografie památek, zajímavých turistických atrakcí, vycházkové trasy obou měst, které jsou označeny QR kódem. V rámci projektu vyšel také nový turistický průvodce v tištěné verzi rovněž v 5 jazykových mutacích.

Tištěný průvodce a kapesní kalendáře jsou distribuovány prostřednictvím Agentury příhraničních informací v Českém Těšíně a informačního centra v Cieszynie.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tesin.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Česká Třebová: Město připravuje projekt Rekonstrukce ulice Smetanova

15:03 Česká Třebová: Město připravuje projekt Rekonstrukce ulice Smetanova

Město Česká Třebová i nadále připravuje pokračování rozsáhlých investičních projektů v rámci bezpečn…