Čunek (KDU-ČSL): Velké vítězství rozumu nad hnilobou hodnot

11.05.2021 5:34 | Komentář

Komentář na facebookovém profilu k zákazu politických a náboženských protestů na olympiádě v Tokiu

Čunek (KDU-ČSL): Velké vítězství rozumu nad hnilobou hodnot
Foto: Daniela Černá
Popisek: Senátor Jiří Čunek

Relativně v tichosti proběhlo rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru, které na olympiádě v Tokiu zakazuje politické a náboženské protesty. Tedy všechna ta poklekávání a další módní gesta, která dnes vídáme ve sportu. Lze to považovat za velké vítězství rozumu nad hnilobou hodnot lidí ovládající média!

Toto rozhodnutí bylo přijato na základě rozsáhlé ankety mezi sportovci. V ní se většina vyjádřila, že jim tato gesta vadí. Přitom otevřeně se tomu postaví málokdo. Média by z nich udělala rasisty! Jaký je to rozdíl proti kritice a obviňování našich fotbalistů, když najdou odvahu a odmítnou pokleknout na podporu Black Lives Matter. Něčeho, co se nás absolutně netýká!

Každý národ má své hodnoty a tradice, které má chránit a držet se jich. Jsem rád, že MOV nepodlehl devastující a sebezničující kampani některých vyspělých států a jejich médií, které se staví proti přirozeným zákonům přírody a popírají, že existují různé lidské rasy a barvy kůže. Dokonce, že existují rozdíly mezi mužem a ženou.

Jiří Čunek

  • KDU-ČSL
  • ANO křesťanským hodnotám
  • senátor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Johnová (Praha sobě): Největší krize nastane během vánočních svátků

11:17 Johnová (Praha sobě): Největší krize nastane během vánočních svátků

Praha vyzývá laické dobrovolníky i další zdravotníky k zapojení do pomoci v boji s pandemií