Mladé ANO vede Tomáš Krátký

26. 7. 2015 13:30

Spolek mladých aktivních sympatizantů hnutí ANO do 35 let, který oficiálně vznikl 1. května pod názvem Mladé ANO, má od soboty nového předsedu. Stal se jím dosavadní koordinátor krajských manažerů hnutí, pětadvacetiletý Tomáš Krátký z Pardubického kraje.

Mladé ANO vede Tomáš Krátký
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

"Moc si té důvěry vážím. Naší prioritou nyní bude posílení členské základny Mladého ANO, zároveň chceme dávat zpětnou vazbu "velkému" ANO. Chtěli bychom se taky zapojit do struktur mladých evropských politických organizací," řekl po svém zvolení Tomáš Krátký.

Prvním místopředsedou Mladého ANO se stal Jakub Komárek, který aktuálně pracuje jako manažer hnutí ANO pro Ústecký kraj. Řadovými místopředsedy byli zvoleni Martin Haushalter, Jan Volný a Ondřej Vaněk. Předsednictvo Mladého ANO pak doplnili bývalá předsedkyně Mladého ANO Kateřina Reiblová, Aneta Hejrovská, Jiří Bílek, Jiří Till a Milan Passinger.

Další volební sněm Mladého ANO proběhne nejpozději za dva roky. Hnutí ANO od své mladé organizace očekává pomoc nejen v kampaních, ale i nové podněty pro každodenní politiku. Aktuálně Mladé ANO spolupracuje například na přípravě programu pro krajské volby, které proběhnou v příštím roce.

Hnutí ANO

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): K přijetí Istanbulské úmluvy v ČR nesmí dojít

21:18 Okamura (SPD): K přijetí Istanbulské úmluvy v ČR nesmí dojít

Komentář na facebookovém profilu k ČSSD ve vládě a návrhu na přijetí Istanbulské úmluvy