ODS: Odstartovali jsme kampaň 96 hodin pro pravici

22.10.2013 16:50

Váhající voliče má mobilizovat kampaň „96 hodin pro pravici – každá minuta se počítá“, kterou ODS spustila v úterý ve 14 hodin v centru Prahy.

ODS: Odstartovali jsme kampaň 96 hodin pro pravici
Foto: red
Popisek: Logo ODS

Odpočítávání posledních 96 hodin před volbami společně zahájili volební lídryně strany Miroslava Němcová, úřadující předseda Martin Kuba a členové Modrého týmu a další podporovatelé strany.

„Dnešním setkáním chceme zdůraznit krátkou dobu, která nám zbývá do konce předvolební kampaně. Je to ta správná chvíle připomenout se lidem, kteří se teprve rozhodují, komu dají svůj hlas. Zároveň chceme povzbudit naše podporovatele a příznivce, kteří tvoří modrý tým, aby vydrželi se silami až do voleb,“ uvedla na pražském Náměstí Republiky Miroslava Němcová. „Chceme obhájit pozici ODS. Víme, že lidí nemají snadné rozhodování, ale jsme si jisti, že personálně se ODS postavila na nohy a do voleb jde s dobrým programem,“ dodala Němcová.

Martin Kuba krátce představil závěrečný apel, který strana směřuje na střední třídu: „Jsme přesvědčení, že v těchto volbách se o střední třídu hraje. Je na ní založená každá demokratická a svobodná společnost, tvoří ji aktivní lidé, od studentů přes podnikatele po seniory. Jsou to také příslušníci střední třídy, kteří převážně tvoří ODS. Dnes je střední třída ohrožena ze dvou stran – v případě masivního vítězství levice, i ze strany nových hnutí, která přinesou stejné zklamání jako Věci veřejné,“ řekl Kuba a dodal: „Zatímco podle hnutí ANO stát nepotřebuje malé a střední podniky, pro ODS jsou právě takové podniky páteří ekonomiky. Vždycky jsme hájili zájmy střední třídy a budeme je hájit v těchto volbách i po nich.“ 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: ODS

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prokop (ANO): Hnutí ANO, TOP 09-STAN a ODS vyzývají Piráty ke vzniku „Koalice pro Jižní Město“

13:52 Prokop (ANO): Hnutí ANO, TOP 09-STAN a ODS vyzývají Piráty ke vzniku „Koalice pro Jižní Město“

Volební pat v Praze 11 by mohl mít konečně řešení. Místní zastupitelské kluby hnutí ANO, TOP 09-STAN…