BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA

  • BOS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,53. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.03.2019 22:20:09

Prohlášení politického hnutí BOS

Prohlášení politického hnutí BOS

BPolitické hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA vstupuje do voleb do EP

 

                                                           

PROHLÁŠENÍ POLITICKÉHO HNUTÍ

BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA

Praha 18. března 2019

Dne 18. března 2019 byla zaregistrována kandidátní listina politického hnutí BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA (BOS) pro volby do Evropského parlamentu (EP). Tímto okamžikem naše politické hnutí oslovuje nejen své členy a sympatizanty, ale všechny občany ČR, kterým záleží na tom, aby ČR obnovila svůj status suverénního, národního státu. To je totiž ústředním motivem našeho programu.

V současné době se EU svou vlastní vinou (vinou členských států EU) nachází v hluboké krizi. Ta je zapříčiněna tím, že se EU zřekla svého původního poslání: zabránit nové válce, která by vzešla z evropského kontinentu, otevřít vnitřní hranice pro pohyb občanů členských států EU a pro férový pohyb zboží a služeb. Místo toho dnes nabízí takzvanou „sdílenou suverenitu“, přes niž diktuje požadavky nadnárodních korporací v rozporu s představami a potřebami občanů EU. K tomu neváhá využívat ani takového nátlaku, jako je zneužívání masové nelegální migrace, plíživé vstřebávání cizorodých prvků do právního systému členských států (právo šaría, uznávání mnohoženství, sňatky s nezletilými atd.). To vše v duchu hesla: „Národní státy musí být zničeny“ (H. v. Rompuy, předseda Evropské rady v letech 2009 - 2014).

V současné době je vidět značná nespokojenost občanů některých členských zemí, jako například ve Francii, Velké Británii, Španělsku, Itálii, Maďarsku, Polsku a dalších s tím, jak současná EU funguje. Jsme přesvědčeni o tom, že letošní volby do EP přinesou zásadní změny ve složení EP. Jsme přesvědčeni o tom, že naše místo je v řadách těch, kdo začne EU reformovat. Pokud se nezmění současný trend, který v rámci EU vládne, jsme připraveni podpořit referendum o vystoupení ČR z EU.

Na naší kandidátní listině jsou lidé, kteří jsou zárukou toho, co uvádíme ve svém volebním programu. Volebním lídrem je zkušený politik, který svojí politickou praxí dokázal, že má rovnou páteř, že neuhýbá před problémy, že je schopen a ochoten nést za své činy osobní odpovědnost.

Exministr vlády České republiky, bývalý velvyslanec v Ruské federaci a na Ukrajině, exposlanec, publicista a bezpečnostní expert

JAROSLAV BAŠTA,

který se vrací do aktivní politiky!

Předseda ÚRH BOS: Ladislav Petráš

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout