Bc. Ladislav Račok

  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,28. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.05.2018 7:40:00

Debil nejsem, ani schizofrenik

Debil nejsem, ani schizofrenik

Debil nejsem, ani schizofrenik. Ale co předvádí Babišova vláda, a po posledním vystoupení premiéra v Parlamentu České republiky, kdy prohlásil, že dokud on bude premiérem České vlády, tak České republice žádná migrace nehrozí.

Ano, takto to doslova pan premiér řekl:

„ Dokud budu premiérem České vlády, tak České republice žádná migrace nehrozí“.

Tak nevím, debil nejsem, ani schizofrenik. Pokud jsem tedy tomu dobře rozuměl, tak poslední podepsaná mezinárodní úmluva ministrem zahraničí v demisi, bez vědomí Parlamentu a Senátu České republiky, je tak pro formu, která nemá žádnou právní normu a nemá ani právní dopad na stát, podle mezinárodního práva a mezinárodní úmluvy tzv. Marakéšským protokolem, který řeší migraci z afrických zemí. Konference v marockém Marakéši, která se konala v květnu tohoto roku, je vlastně přijetím akčního plánu do roku 2020. Podle ministra zahraničí Lubomíra Metnara se vlastně jedná o právně nezávazné dokumenty pro Českou republiku, a že na různých webech koluje špatný překlad Marakéšské deklarace. V dokumentu je naopak závazek pro africké státy, že budou více podporovat boj proti nelegální migraci.


Tak nevím, debil nejsem, poslanci ANO v Evropském parlamentu hlasovali spolu s poslanci ČSSD pro migrační politiku vyhlášenou Evropskou unii, vláda nepřijala konkrétní kroky ohledně Dublinu IV. a Istanbulské úmluvy, ze všech stran se o tom píše, cituje, a pan premiér všechno přechází slovy, že České republice žádná migrace, žádná invaze muslimo – islámské ideologie nehrozí, a jeho slova mne fakt uklidnila, když prohlásil v Parlamentu České republiky, „že pokud bude premiérem, že žádná migrace nehrozí“.

No to tedy jsem z toho tedy dobře informovaný, proč tedy vláda nezaujme stanovisko jasné, zřetelné a formou sdělovacích prostředků, formou diskuzí na Primě v pořadu „Partie“, nebo v pořadu „ Otázky Václava Moravce“, se k této velmi závažné problematice nepostaví čelem tak, aby občané České republiky věděli a pochopili, že mají vládu ve své zemi, která hájí jejich zájmy, hájí zájmy České republiky zrovna tak, jak to dělá Polsko a Maďarsko.


Pak ovšem musím říci, že nejsem ani schizofrenik s rozpolcenou osobností, kdy za ANO Eurokomisařka paní Eva Jourová vydává prohlášení a vyzývá k blokaci Maďarska za odmítnutí podepsat Marakéšský protokol a své stanovisko umocňuje vyjádřením, „ Pro Evropské státy je existenční nutností vydržet pohromadě. Na konferenci „Výzvy pro Evropu“ v Kaiserštejnském paláci, a vyzvala Česko, aby bylo aktivní a nesnažilo se být solidární s Polskem a Maďarskem. Jinak může mít v budoucnosti problém.

Tak vám nevím, ale někdo tady lže, jak když tiskne. Odpověď si musí každý najít sám.

Věřím, že nejsem debil, a ani schizofrenik, ale někdo si silně zahrává, s trpělivostí Čechů, Moravanů a Slezanů a všech ostatních národností, které přijali Českou republiku za svou vlastní i s jejím způsobem života, tradicemi, křesťanstvím.

Já jí našel.

Věřím, že způsob života nebude prodán muslimsko – islámské ideologii, která je nelítostná, krutá, násilná, že naše zem nebude ničena migranti, kteří jsou z jiného světa, s jinou kulturou a jiným myšlením, jak se to nyní projevuje v Evropských zemích jako Německu, Francii, Anglii, Holandsku, Belgii, Švédsku, Norsku, Finsku.

Podle všeho, jedinou silou nyní v Parlamentu České republiky, hájící zájmy mojí země, mojí vlasti, České republiky je SPD a Tomio Okamura. Proto taky SPD rostou preference, a já tyto rostoucí preference jenom podporuji a schvaluji, a věřím, že jich bude tolik, že naše,

„Krásná země, kde domov můj“, zůstane bezpečná, zachována pro přítomnost a budoucnost nás všech, našich dětí, naší kultury, naše tradice zůstanou opřeny o křesťanství a bude zachován náš způsob života.

Že národy Čechů, Moravanů a Slezanů nezaniknou, nebudou vymazány z mapy Evropy, jak by si to někteří přáli. Že má vlast, má rodná zem, zem plná hájů, řek, ptactva zůstane srdcem Evropy a hradbou hájící Evropské tradice, kulturu, demokracii, a naší víru – křesťanství.


Česká republika je naše, a my si jí vzít nedáme.


 Děkuji čtenářům za trpělivost a přízeň.


 V. r. – Ladislav Račok


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout