Bc. Ladislav Račok

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,35. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.07.2018 21:40:00

Pane premiére můžete mi odpovědět

Pane premiére můžete mi odpovědět

Muslimsko - islámská ideologie a invaze do České republiky pokračuje a někdo přivírá oči, nebo to záměrně nevidí. Chci, aby Česká republika zůstala zachována pro národy Čechů, Moravanů a Slezanů a všech národností, které s námi žijí historicky.

Pane premiére,
jste premiérem České republiky, říkáte, že dokud budete premiérem, že nám muslimsko - islámská invaze České republiky nehrozí. Můžete my pane premiére odpovědět, co se to tedy děje v Teplicích v Čechách.

V blízkosti Arabských Teplic vyroste nová muslimská čtvrť, kterou místní už nazývají “Muslice” a postavit ji má kuvajtský developer pro držitele českých pobytových víz! Typická ukázka toho, jak probíhá řízená migrace do České republiky z arabských zemí za asistence státu a krajských úřadů!

https://aeronet.cz/news/v-blizkosti-arabskych-teplic-vyroste-nova-muslimska-ctvrt-kterou-mistni-uz-nazyvaji-muslice-a-postavit-ji-ma-kuvajtsky-developer-pro-drzitele-ceskych-pobytovych-viz/


Děkuji - občan České republiky

Ladislav Račok

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout