Bc. Ladislav Račok

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.12.2019 0:10:00

Touha po zrušení Benešových dekretů opět zde

Touha po zrušení Benešových dekretů opět zde

Nepíše se červen 2011, ale píše se prosinec 2019.

Nepíše se červen 2011, ale píše se prosinec 2019. Přesto uvádím tento článek, protože je opět na pořadu dne zájem některých německých skupin zrušení a odmítnutí:


                                                   „Benešových dekretů“  


a zamítnutí svrchovanosti, nezávislosti a nedotknutelnosti České republiky, naší vlasti, země národů Čechů, Moravanů a Slezanů, jakožto i národností, kteří Českou republiku přijali za svou vlastní.


Klaus mluví jako před rokem 89, vzkázal ze sudetského sněmu Posselt


12. června 2011 14:06

Významný představitel sudetských Němců Bernd Posselt se ohradil proti výrokům českého prezidenta Václava Klause. Ten v reakci na požadavek sudetských Němců na omluvu za "minulá příkoří" označil takovou výzvu v době výročí vyhlazení Lidic za výraz "lidské necitlivosti a nepoučitelnosti". Podle Posselta připomínalo Klausovo vyjádření dobu před rokem 1989.


Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/klaus-mluvi-jako-pred-rokem-89-vzkazal-ze-sudetskeho-snemu-posselt-1cw-/domaci.aspx?c=A110612_140627_domaci_mad


Bernd Posselt mluví jako politik fašistického Německa před rokem 1938. Jenomže se svět se změnil Bernde Posselte, tak jako se změnila Evropa. Jen Vy stojíte stále na fašistické hegemonii. Jste ostudou demokratického Německa.


A tak nekonečná touha fašistické ideologie, opírající se o ochranu německé menšiny utlačované českou státností, toužící za každou cenu o odtržení českého území, od jeho historického území, patřící České republice, Českému lvu jsou opět na bíle dni. Nejdříve získání omluvy, pak mezinárodní soud, který by stvrdil oprávněnost Sudetských Němců a popřel Benešovy dekrety, na územní pohraniční celek vytýčený Adolfem Hitlerem a fašistickou mašinérii, vrácením tzv. majetku stávajících budov, polností, lesů s následným vysídlením právoplatných českých občanů, žijících zde po generace, ještě před první světovou válkou, ale i po osídlení pohraničního územního celku po roce 1945. Zdánlivě jednoduchá záležitost vnucované prezidentovi svrchovaného státu jakýmsi podružným společenstvím, které za tichého souhlasu Německé vlády rozbijí a bortí společný Evropský dům. Zdánlivě jednoduchá záležitost, kterou Bernd Posselt stvrzuje i osobním uctěním památníku v Lidicích. Je pravdou, že Železná opona spadla v roce 1989, ale otázkou stále zůstává, jestli se změnil postoj Sudetoněmeckého sdružení. Podle chování ne, a ani zřejmě v letech budoucích se nezmění. Zatímco Česká republika tvrdě potírá jakékoliv snahy extrémismu, a to i zrušením politických stran, které tento extrémismus mají ve svém programu zakotvený, tak Německá vláda stále mlčí, jako by se tento problém nedotýkal samotné podstaty současného demokratického Německa. Pokud Německo chce dokázat, že se zbavilo jakýkoliv pout s Národním Německým socialismem, fašistickou ideologií.

Že se zbavilo otěže minulosti, hodnotící Německo jako mocenskou velmoc toužící po ovládnutí Evropy, bude muset najít i vnitřní sílu, k ukončení těchto zákeřných tužeb, tohoto Sudetoněmeckého sdružení, které vracejí demokratické Německo hluboko zpět do minulosti. Tuto sílu bude muset Německá republika najít, aby dokázala především sama sobě, že se z minulosti poučila, že každý zárodek takovéhoto myšlení je zhoubný, falešný, z kterého nakonec může vzniknout taková hrůza, jakým bylo pro Evropu a svět fašistické německo, Hitler, Göbles.


Závěrem chci dodat, že nyní sepíše rok 2019, ale podle posledních událostí, zejména na tzv. Berlínskou schůzku, je vidět, že se z tohoto pohledu nic nezměnilo, a že touha zrušit:


„BENEŠOVI DEKRETY“


stále žije v myslích a představách jistých německých skupin


Až mne vlast povolá, nezalezu, budu první, a dám jí vše. Může si o tom myslet, kdo chce, co chce. Může si myslet, že jsem naivní snílek, ale lásku k rodné hroudě, mé zemi a vlasti, Českému lvu mi nikdo nevyrve, leda že by mi vyrval srdce.


Je na čase, aby si národy České republiky řekli, a řekli to nahlas, kdo hájí naší rodnou zem, naší vlast Českou republiku, a tomu pak ve volbách na všech stupních dali podporu a svůj hlas.

Přímou účastí na volbách tuto sílu projevili a podpořili a dali jí mandát k tomu, aby naše rodná zem, vlast Česká republika zůstala, přetrvala i pro budoucí generace.

Abychom tak naplnili odkaz našich otců a matek, synů a dcer, kteří trpěli a umírali za svobodu naší země

a práva našich národů Čechů, Moravanů a Slezanů.

  Tou silou hájící národní zájmy České republiky, její nedotknutelnost, svrchovanost a nezávislost je:

SPD a Tomio Okamura 

Děkuji čtenářům za trpělivost a přízeň.

V.r. -  Ladislav Račok

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout