Bc. Ladislav Račok

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.02.2020 19:30:00

VK aneb Kujme Pikle, Kujme Pikle a SPD nic nedarujme

VK aneb Kujme Pikle, Kujme Pikle a SPD nic nedarujme

Kujme Pikle, Kujme Pikle a SPD nic nedarujme, mne si ruce pan VK, a tak zkřivený lží, prorostlý závistí a opojen křivostí jak daří se špinit, pomlouvat a rozkládat to zatracené vlastenecké hnutí SPD.

Co vlastně chci říci o čem psát. Nejraději bych snad zvracel nad tou špínou pana VK, když na Svobodném rádiu jsem slyšel tyto zvěsti:


http://svobodne-radio.cz/2020-02-17-studio-beta-nad-dopisy-posluchacu-s-interakci-aktualni-deni-vyvracime-dalsi-dezinformace-aeronetu-nela-liskova-a-jeji-lzi/?fbclid=IwAR2vbalh4Me6383a-7mbOHWulfVJ0qp7ieWOBy5XzxBl2rWMKANSolzoqp8


Těch pomluv, křiváren, podlostí, které hraničí až s krutostí, nenávistí, bezpáteřností je hodně, a do pytle ďábla by se nevešly.


A tak pan VK se utvrzuje, že jeho krycí jméno Kujme Pikle, Kujme Pikle, naplňuje řeku msty, snahy rozbourat, zničit vlastenecké cítění, myšlení a lásku k rodné zemi, tak jak je to zadáno a za co svou prohnilou rukou nataženou jsou mu do jeho zákeřné a falešné dlaně ukládány stříbrňáky, zrovna tak, jako když Jidáš prodal Ježíše za třicet stříbrných, tak on prodává SPD.


A tak ve své misi zatracených a prohnilých slov a činů pomlouvá členy SPD a SPD jako celek.

Pomlouvá naší poslankyni Parlamentu České republiky Terezu Hyťhovou, že zrazuje SPD a chce přejít k Trikolóře a když toto mu nevyjde, tak pokračuje ve své misi. Pomlouvá členku Chomutovské SPD a členku grémia Ústeckého kraje, že chce Terezu Hyťhovou vyštvat, znevýhodnit jí ve volbách do krajského zastupitelstva anebo poslanecké sněmovny.


Ani jedno, ani druhé však není pravda.

Tereza Hyťhová je dobrou členkou SPD, je dobrou poslankyní Parlamentu České republiky a své úkoly a povinnosti si řádně plní.


Zrovna tak Elvíra Hahnová, je dobrou členkou SPD, je dobrým členem grémia Ústeckého kraje, a obě členky jsou vlastenkami, které brojí proti špíně, malosti, tunelářství, korupci, zneužívání moci.


Možná právě proto, někdo platí pana VK, aby velice a silně prováděl svojí činnost pod krycím jménem:

„Kujme Pikle, Kujme pikle, SPD nic nedarujme“


No panu VK bych rád vzkázal toto.


Vynechte jak Terezu Hyťhovou a Elvíru Hahnovou ze svého pozorování a zájmu. Aby nakonec ta vaše prohnilá, zkřivená ruka nenávisti proti dcerám rodné vlasti, které hájí principy svobody, nezávislosti a nedotknutelnosti naší země, hájí naše tradice, kulturu a bojují za bezpečí našich rodin, dětí, tak aby nakonec ta vaše ruka prodejná za třicet stříbrných neshnila leprou.


Pane VK Tereza Hyťhová a Elvíra Hahnová to jsou dcery naší rodné země, vlasti České republiky, a my je budeme hájit a bránit.


! Nezapomeňte na to!


Děkuji:  

„SVOBODNÉMU RÁDIU ZA OBRANU VLASTENECTVÍ A NÁRODNÍ HRDOSTI“


Česká republika je naše, a my si jí vzít nedáme.


Děkuji čtenářům za trpělivost a podporu.      

 

Váš – Ladislav Račok

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama