Česká strana sociálně demokratická

Svoboda, solidarita, spravedlnost.
  • ČSSD
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,4. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

4. 7. 2019 21:33:00

Nebudeme dále trpět porušování Ústavy

Nebudeme dále trpět porušování Ústavy

Komentář na facebookovém profilu k průtahům odvolání ministra Staňka

 O svých ministrech si musíme rozhodovat sami, jinak naše účast ve vládě nemá smysl! Proto trváme na odvolání ministra kultury Antonína Staňka, který sám rezignoval už v půlce května. Prezident se však k jeho odchodu stále ještě nevyjádřil, a to ani po žádosti premiéra.

To je pro nás nepřijatelné. Nebudeme dále trpět porušování Ústavy České republiky, podle které má hlava státu návrhu na odvolání bez zbytečných průtahů vyhovět. O dalším postupu proto bude 15. července jednat předsednictvo strany. „Jsme připraveni podat demisi. Jelikož je toto ale tak zásadní věc pro ČSSD, musí o tom rozhodnout předsednictvo strany,“ říká náš předseda Jan Hamáček.

Více o dnešním jednání s prezidentem se dozvíte přímo od Jana Hamáčka ve videu ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout