Demokratická Strana Zelených

  • DSZ
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,65. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.03.2019 5:36:00

V Evropském parlamentu chceme bojovat za ochranu zvířat a jejich práv

V Evropském parlamentu chceme bojovat za ochranu zvířat a jejich práv

Prohlášení k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu

 Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT (DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT) se rozhodla ucházet o hlasy voličů v nadcházejících volbách do Evropského parlamentu, kde by chtěla bojovat zejména za ochrana zvířat a jejich práv. Ale i za ochranu přírody, životního prostředí, krajiny a kulturního dědictví.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listinu ze svých členů a dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě aktivně věnují záchraně a ochraně zvířat.

DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT podala v pondělí 18. 3. 2019 na Ministerstvu vnitra kandidátní listinu, spolu s povinnými přílohami: prohlášením kandidátů, jejich osvědčením o státním občanství ČR a potvrzením o složení příspěvku na volební náklady.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout