Doc. Martin Konvička, Ph.D.

Předseda spolku Iniciativa Martina Konvičky
  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,15. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

11. 10. 2018 15:05:00

Žít a nechat žít

Žít a nechat žít

Komentář na facebookovém profilu na adresu hnutí Duhový svět

Netuším, co se skrývá za značkou "Duhový svět", ale vím jedno.

Nastal čas aby se zvedli dosud příčetní gayové, lesbičky, bisexuálové a jiní jinosexuálové (jichž je, ve srovnání s nepříčetnými aktivisty, pořád ještě většina), aby třískli do stolů a nechali se hlasitě slyšet, že aktivisticko-udavačská chamraď, skrývající se za "duhové" hnutí, opravdu nehovoří jejich jménem. Že normální homo-lidi ostatním lidem jejich lásky, rodiny a běžné životní radosti normálně přejí. Že zastávají filosofii "žít a nechat žít".

Proč to píšu? Protože jsem se "jiných" vždy zastával, protože jim trochu rozumím a protože si zatraceně dobře uvědomuju, že jsou v menšině. A že to grantovými penězi, podporou v médiích ani lezením do zadku EU nedoženou. Že když většinu naštvou - a takto ji zaručeně naštvou - nastanou věci netušené, které dopadnou v prvé řadě na ty normální, dosud příčetné, životní a vztahové alternativce.

Víc k tomu nemám co říct...

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout