František Karel Ladislav

Samostatný kandidát do zastupitelstva Strakonic za NOB
  • NOB
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.11.2019 9:20:00

Předvolební rozhovor

Předvolební rozhovor

Ve Strakonicích budou 14.12. opakované komunální volby. Přípravy probíhají za absolutního nezájmu sdělovacích prostředků. Nejspíš o demokracii nemají zájem. Jedinou výjimkou je Svobodný vysílač.

Radio SV - studio Tapin-radio 
14. prosince tohoto roku půjdou obyvatelé Strakonic k opakovaným komunálním volbám. O jejich opakování rozhodl Ústavní soud na základě usnesení 4179/18. Ve čtvrtek 31. října se ve velké zasedací místnosti Městského úřadu ve Strakonicích losovalo, jak budou kandidátní listiny seřazené. Do strakonických voleb se přihlásilo deset stran a hnutí, od jedničky budou v tomto pořadí: Národní obroda, Svoboda a přímá demokracie (SPD), Změna, Komunistická strana Čech a Moravy (KSČM), Jihočeši 2012, ANO 2011, Strakonická Veřejnost, trojkoalice politických stran TOP09, ODS a KDU-ČSL, Volba pro město a Trikolóra hnutí občanů. 
A právě s kandidátem za Národní obrodu, která tvoří jednu z vlasteneckých frakcí, bude dnešní rozhovor. Rozebereme aktuální politickou situaci ve Strakonicích, proč mnoho kandidátů podceňuje komunální politiku, a čím se místní politika liší od celostátní úrovně, ale zaměříme se na základní volební témata, kterými se František Karel Ladislav odlišuje od konvenčních volebních programů provařených systémových partají. 
1. NE průmyslové zóně mezi Strakonicemi a osadou Hajská 2. ANO koupi hotelu Bavor 3. NE odpadům zdarma.
Toliko upoutávka internetového rádia Svobodný vysílač. Posluchači se dozví můj pohled na místní politiku, mou politickou minulost, vysvětlení volebního programu.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama