František Matějka

předseda Strany nezávislosti České republiky
  • SNČR
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21. 3. 2019 9:53:00

Dokument o Evropské unii, který změní váš pohled na Brusel!

Dokument o Evropské unii, který změní váš pohled na Brusel!

Dnes bude světová premiéra dokumentu s všeříkajícím názvem Pryč z EU. Jedná se o takový velký dokumentářní speciál, který by se měl líbit každé české televizi, protože by konečně znamenal vyváženou debatu o tom, jak se změnil náš život s Bruselem.

Když jsme do EU v roce 2004 vstupovali, vítali nás do rodiny. Slibovali nám volný pohyb zboží, osob, služeb a kapitálu. Říkali, že za pár let bude naše životní úroveň jako na západě. Jenže místo toho přišla Lisabonská smlouva a stále nesmyslnější směrnice, normy, zákazy a nařízení, proti nimž se nemůžeme bránit. Po patnácti letech nadějí a zklamání nás mocní odsoudili do role občanů druhé kategorie. Taková je současná Evropská unie. A právě takovou, pravdivou, bez příkras, růžových brýlí a falešných pozlátek ji ukazuje nový strhující dokument  Stanislava Brunclíka vyrobený v Centru nezávislosti.
Světovou premiéru dokumentu s názvem Pryč z EU můžete vidět dnes 21. března 2019 od 15:30 hodin v divadle Image Theatre, Národní 25, Praha 1.
Trailer k filmu najdete například zde: https://vimeo.com/325292525
Budeme rádi, když se premiéry zúčastníte, o filmu s Vámi promluví autor Stanislav Brunclík a lidé, kteří ve filmu vystupují, například předseda Strany nezávislosti České republiky František Matějka, nebo podnikatel Jakub Janda.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout