Ing. Jindřich Zechmeister

  • ČSSD
  • Brno-střed
  • zastupitel měst. části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,19. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.06.2015 20:26:33

Radní pro legislativu Bartík má konečně titul

Radní pro legislativu Bartík má konečně titul

Radní pro legislativu Brna-středu Svatopluk Bartík (za Žít Brno) má konečně titul. Uvolněný radní pro legislativu byl pro svou absenci vzdělání přezdíván "Základka"; nyní se však honosí čestným doktorátem a získal potřebný respekt a důvěru.

Během jednání 6. zastupitelstva městské části Brno-střed předali zastupitelé sociální demokracie radnímu Svatopluku Bartíkovi čestný doktorát od neziskové organizace Cambridge Learning Church & Institute. Důvodem byla jejich empatie s dotyčným radním, který je často zlými jazyky vysmíván pro svou absenci vzdělání při výkonu funkce uvolněného radního pro legislativu a informatiku.

Získání titulu od církve registrované v USA zákon umožňuje a jednalo se o jediný způsob, jak bylo možné získat neakademický titul. Kvůli absenci maturity jsou Svatoplukovi Bartíkovi dveře českých univerzit zavřeny.

Opoziční zastupitelé Brna-středu doufají, že s titulem získá Svatopluk Bartík, dr. h.c., CLCI (USA) větší sebevědomí a to se projeví v práci pro MČ Brno-střed. Prozatím ji zcela postrádají a osobní výzvy zastupitelů radnímu nepadají na úrodnou půdu. 
Svatopluk Bartík Brno-střed vůbec nežije a zatím je pro koalici pouze přítěží. Na zastupitelstvu Brna-střed koalici jako hlavní legislativec už třikrát zavedl za hranici zákona.
Svatopluk Bartík má konečně titul
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama