Ing. Jiří Krautwurm, Ph.D.

  • HPP 11
  • Praha 11
  • zastupitel měst. části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,33. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.11.2017 11:48:20

Bloger ANO na Praze 11, Ondřej Prokop, se usvědčuje ze lží vlastním článkem

Bloger ANO na Praze 11, Ondřej Prokop, se usvědčuje ze lží vlastním článkem

Propagandistický pisálek hnutí ANO, Ing. Ondřej Prokop, práší o konkurenci a průběhu 32. jednání zastupitelstva MČ Praha 11

Reaguji na článek pana Prokopa z hnutí ANO, ve kterém šíří nepravdy o průběhu 32. zasedání zastupitelstva městské části Praha 11.
Nejen, že si vymýšlí, překrucuje a podsouvá konkurenčnímu subjektu, tj. Hnutí pro Prahu 11, jehož jsem členem, lživé pohnutky a interpretace jednání, ve svém příspěvku se ke všemu holedbá funkcí radního Prahy 11, kterou již hodně dlouhou dobu nezastává. Důkaz viz přiložené foto.
Další lež, kterou sám sobě vyvrací je popis hlasování o kupní smlouvě na prodej nemovitosti. Kdyby se pan kolega Prokop lépe podíval na obrázek výsledku hlasování, který on sám ke svému vlastnímu článku přiložil, jistě by nezaujatě shledal, že dva členové Hnutí pro Prahu 11 (ve zkratce HPP11) hlasovali PRO schválení bodu. Ve výsledku tedy 25 hlasů PRO, což je dostatečně nad potřebným počtem 23 hlasů pro schválení bodu. Ke všemu jistě pozoruhodnému koloritu jednání zastupitelstev na Praze 11, za jejichž průběh nese hnutí ANO rozhodující odpovědnost, když funkci starosty vykonává nominant ANO pan Jirava, a když ANO svým cíleným jednáním rozbilo povolební koalici s HPP11, bych přidal i upozornění na osočení mé osoby panem Prokopem na 32. jednání zastupitelstva.
Pan Prokop, kolega z Kontrolního výboru zastupitelstva, jejž mám tu čest předsedat, mne osočil z používání výslechových metod, jak z nějakého policejního filmu. Nerozumím troufalosti takového tvrzení, když se sám kolega Prokop vyznačuje chatrnou docházkovou kázní, na jednáních výboru bývá často nepřítomen a to kolikrát i bez omluvy.
Na rozdíl od vymyšlených fabulací pana Prokopa mám pro všechna svá tvrzení listinné či jinak materializované důkazy.
To máme ve výboru materiál, což.

Takže pane kolego: Neblábolit a makat!
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout