Ing. Zdeněk Nytra

  • BPP
  • Ostrava-město
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.11.2017 13:29:30

Nezaměstnaný=nepřizpůsobivý?

Nezaměstnaný=nepřizpůsobivý?

Odpověď na otázku Parlamentních listů

PL: M. Zeman pro TV Barrandov řekl, že by neměla existovat pozitivní diskriminace Romů, protože pozitivní diskriminace je pořád diskriminace – ke všem máme přistupovat stejně. Za nepřizpůsobivé označil lidi, kteří odmítnou práci i když jsou absolutně zdraví. „ Že mezi nepřizpůsobivými je 90% procent Romů je asi pravda, ale může tam být i 10% bílých flákačů,“ řekl. K oběma skupinám máme přistupovat naprosto stejně,“ řekl.  Co si o tom myslíte?

Ne příliš často se mé názory shodují  s názory pana prezidenta , ale v případě pozitivní diskriminace  s ním naprosto souhlasím. Poněkud nepřesně vnímám  jeho rovnítko nezaměstnaný= nepřizpůsobivý. Podle mě je příhodnější označení flákač, příživník. K procentům se nevyjadřuji, neumím posoudit.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout