Ing. et Ing. Jan Skopeček

  • ODS
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,26. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.11.2018 11:09:00

17. listopad pro mě není jen zapálení svíčky na Národní třídě

17. listopad pro mě není jen zapálení svíčky na Národní třídě

Komentář na facebookovém profilu k výročí 17. listopadu 1989

 Se středočeskou ODS chodíme každoročně uctít památku obětí komunistického režimu do památníku Vojna v Lešeticích. Komunisté do zdejšího pracovního tábora a později vězení posílali politické vězně těžit uran.

Byli vězněni ve strašných podmínkách. Na stěně je tu přes 200 jmen lidí, které komunisté popravili. Jsou tu vystaveny rozsudky smrti, zápisy z poprav včetně posledních slov odsouzených, dopisy dětí tátům do vězení.

Když se do toho začtete, zjistíte v plné šíři, jak děsivá to byla doba a nechápete, jak dnes někteří mohou dnešní komunistické pohrobky volit. Jezdím sem opakovaně už roky a doléhá to na mě každý rok stejně. Čest památce obětí komunismu!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout