JUDr. Jaroslava Janderová

  • ODS
  • Hlavní město Praha
  • konrolní výbor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,34. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

05.04.2020 11:40:00

Dokážeme se semknout

Dokážeme se semknout

Situace je mimořádně vážná. Pro spoustu podnikatelů kritická. Stojím při všech, kteří v těchto dnech bojují o živobytí a mají těžkou hlavu z dalšího vývoje.

 Jako spolumajitelka rodinné firmy, která přes dvacet provozuje jazz bluesový hudební klub, i já, resp. naše rodina jako celek, patříme mezi ty, které jsou současnou situací dotčeni tzv v první linii. Takže skutečně vím, jaký je to pocit. Navíc velice z blízka vnímám i dopady kolem sebe. Na naši činnost jsou úzce navázáni hudebníci, jejich rodiny... Ti všichni ze dne na den ztratili možnost výdělku.

Do toho skutečně impozantní novinka, a sice že program bezúročných půjček pro podnikatele se nevztahuje na podnikatele z Prahy. To si vláda skutečně zaslouží potlesk.

Každopádně, nevěšme hlav a pokusme se všichni situaci přečkat. Bude lépe. Ne díky těm, kteří toto heslo zneužili na vlastní kampaně a kteří aktivním lidem ve skutečnosti nepomohli a spíše vymýšleli, jak jim zkomplikovat život.

Lépe bude jen díky nám všem, kteří nyní zatneme zuby a jakmile to bude možné, vlastní tvrdou prací se opět vydrápeme vzhůru. Jsme pracovitý národ, který se dokáže v případě krize semknout a poradit si. Ukazujeme to dnes a denně a z toho mám radost. A proto věřím, že tuto krizi zlomíme stejně jako všechny předešlé.

Přátelé, hodně sil a hlavu vzhůru!

Jaroslava Janderová
předsedkyně OS ODS Praha 1
místopředsedkyně RS ODS Praha

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama