Jiří Vítek

  • VPP
  • Praha 8
  • místostarosta městské části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,12. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.02.2016 16:01:37

Policisté v rolích fašistů, policisté jako obětní beránci. Ministře odstupte!!!

Policisté v rolích fašistů, policisté jako obětní beránci. Ministře odstupte!!!

Scénář ze sobotní demonstrace pro média psala především policie, která účelově připravila malou epizodu, která však mohla stát zdraví nejen občanů, ale také některých policistů, které někdo v této hře obětoval.

Cílená provokace řízená policií je zdokumentována na tomto videu, kde skupina policistů v kuklách, kteří se vydávají za neonacistickou bojůvku provokují pochod tzv. vítačů uprchlíků. Jiná skupinka policistů bez vybavení se tak stává překvapivě hrází, která je má zastavit, jsou v této hře pouze komparzem.

Kde je SPJ v kompletní výbavě?

Stojí na tramvajové zastávce, sedí v autech, přehrazují ulice, kde se relativně nic neděje. Přesto hlavní čelo průvodu, které je monitorováno i policejním vrtulníkem je doprovázeno pouze policejní doprovodem bez dostatečné výstroje. Kde je antikonfliktní tým, který je vždy u větších rizikových skupin? Opakuji tito policisté pouze v čepicích jsou prostě neinformovaná stafáž, která je obětována pro mediální hru. Jde o přímé ohrožení jejich zdraví! Někdo Vás obětoval a metody příslušníka Stb Zifčáka převzal tentokrát muž v hnědé bundě, ale to není vše.

Zde odkaz video pouze pro registrované na Facebooku

https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1528074367493526/?fref=nf

article_photo

Dezinformační oddělení opět na scéně

Nechci komentovat a nemám informace, kdo tuto akci připravil, řídil, ale ten kdo za PČR odpovídá je především policejní prezident a ministr vnitra, kteří své zaměstnance podle této akce jednoznačně využívají jako figurky v politické a mediální hře. Tímto je žádám o okamžité vyšetření této situace a jednoznačné odstoupení ministra vnitra, který nasazuje zaměstnance ministerstva vnitra proti vlastním občanům, ač nemusím souhlasit s protestující stranou ( Strana zelených, mladí sociální demokraté apod.), jde v tomto případě v demokratickém státě o prostředky, které se neslučují s posláním policie ČR. Přesto většina policistů včera odvedla velmi kvalitní práci jako při minulých protestech a za to jim patří dík. Bohužel malou část policie dnes ovládají lidé, kteří si tak chtějí udržet své politické funkce za každou cenu. 

Jak je vidět bylo od akce v Budějovicích  znovu obnoveno infiltrační a dezinformační oddělení podobné odboru aktivních opatření I. správy Ministerstva vnitra (rozvědky) fungující před rokem 1989.

Velitel policejních provokaterůVelitel policejních provokaterů

Jsem proti potírání protiprávního jednání, ale tohle je provokace a ohrožení zdraví občanů ČR

Jako předseda Unie bezpečnostních složek, který zastupuje policisty, hasiče, vězeňskou službu, to v první řadě vnímám, jako zneužití policie k politickým cílům, ohrožení zdraví policistů v uniformách (obětní beránci), dále jako neoprávněný zásah (provokaci) proti občanům, které na zdraví a životě ohrozila řízená provokativní akce policie ČR. Tohle bylo přátelé absolutně přes čáru a nasazovat bezpečnostní složky bez důvodu proti dětem i když například s názorem se kterým já osobně nemůžu souhlasit, tak tohle nás všechny vrhlo do situace a země, kterou řídí lidé, kteří již stojí viditelně  proti svým občanům. Co může přijít dál?? Požáry, které se budou svádět na druhé nebo politické vraždy??

Obviňování organizátorů akce na Hradčanském náměstí z podpory fašismu a napadání ideových protivníků je zatím to nejmenší.

Jak informovala média: zde ČT

P.S.

Na minulém setkání jste mě říkal, ať si nevzkazujeme věci po médiích pane ministře, ale po včerejšku nevidím důvod tuto věc řešit po telefonu, protože toto je jasný důkaz toho, že policiii vedete proti svým zaměstnancům, ale i lidem které máte ze své pozice chránit.

Jiří Vítek, předseda Unie bezpečnostních složek, předseda strany PATRIOTI ČR

Další fotografie řídícího důstojníka z videa:

article_photoarticle_photoarticle_photo
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama