Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ, Předseda MO SPR-RSČ Brno
  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,51. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.01.2018 23:47:17

POLICIE ŘEŠÍ ÚTOK NA HLAVU STÁTU JEN JAKO PODEZŘENÍ Z VÝTRŽNICTVÍ

POLICIE ŘEŠÍ ÚTOK NA HLAVU STÁTU JEN JAKO PODEZŘENÍ Z VÝTRŽNICTVÍ

Předem naplánovaný atak na prezidenta České republiky Miloše Zemana mohl tomuto člověku a především hlavě České republiky, způsobit smrt a policie věc řeší jen jako podezření z výtvržnictví.

Den voleb, prezident republiky vchází do volební místnosti a vrhá se na něj žena tmavé pleti, která vykřikuje „Zeman Putin´s slut“ což má napsáno dlouho předem na obnaženém těle.

Nikdo nevěděl kdy a kde bude prezident volit.

Žena ale čekala již s nápisem v místnosti za sloupem, mezi novináři. Vykřikovala že Zeman je Putinova děvka anglicky a anglicky to měla napsáno i na svém těle, které obnažila, až přistoupil Zeman k volební komisi.

Že by šlo o samostatný čin nějaké ženy je vyloučeno. Bylo vše připravené a věděli kam půjde prezident volit.

Stála v místnosti již s nápisem na těle pod košilí v době, kdy prezident ještě v budově nebyl.

Proč ochranka neprověřovala jednotlivé osoby v místnosti? Proč selhala prezidentova ochranka?

A proč se šéf protokolu Vladimír Kruliš se celou dobu smál? Věděl o tom?

Zajímavý je i fakt, že ženu ten, kdo ji poslal, zcela obětoval. Mohlo totiž dojít k jejímu zastřelení, nebo také dojde k jejímu uvěznění na delší dobu. To je riziko pro aktérku, které musela podstoupit. Ovšem možná se vědělo, že žena bude propuštěna…

Kdo dal tip na místnost OVK kam půjde prezident volit a proč byla žena černá a vykřikovala anglicky? Proč nápis na nahém těle byl anglicky? Proč ochranka nekonala nic v oblasti prevence? Proč policie chce věc smést pod koberec jako všechny vážné zločiny v ČR?

Když byl v ČR na návštěvě bývalý americký prezident Obama, prohlíželi členové amerických agentur kdejakou trubku v zábradlí a zavařovaly se poklopy kanálů po trase, kudy jela kolona a v oblasti, kde Obama měl projev. Všude byli ostražití členové Secret Service a odstřelovači.

Pokud by na amerického prezidenta kdokoliv zaútočil, nebo se k němu jen přiblížil, byl by zastřelen, nebo zajištěn a vyslýchán tajnými službami.

V Česku se to klasicky po Švejkovsku odložilo českou policií s tím, že Policie ČR prošetřuje napadení Zemana u voleb jako podezření z výtržnictví. Vyřešit jej chce ve zkráceném řízení a předat co nejrychleji soudu. A pak tradá – pryč s aktérkou.

Podezření, nikoliv čin, ačkoliv byl zjevně vykonán. A výtržnictví? To klasické slovo, které naprosto líná a neschopná česká policie používá často i v případech vyhrožování smrtí, nebo zmlácením? Podle Policie ČR není toto napadení hlavy státu? Jak je možné, že to má v kompetenci pouhá obyčejná Policie ČR a ne BIS a další složky? Není tam snad spousta znaků, které jasně naznačují, že žena nejednala ani omylem náhodně a už vůbec ne sama? Měla na sobě nápis a věděla dobře kdy a kam půjde prezident volit. Podle videa prezidenta rozrušila natolik, že hrozilo i vážné poškození jeho zdraví a pozor! To není zdraví běžné osoby, ale hlavy našeho státu. A policie v tom vidí zrychlené řízení a „podezření výtržnictví“?

Mám vážné podezření, že zvěsti o debilitě policajtů jsou pravdivé. Nebo je ve hře něco víc?

Vlastní zkušenosti mi to potvrzují, protože v případech, kde šlo o jasný trestný čin se líná a neschopní česká policie vždy snažila smést věc ad acta jako podezření ze spáchání přestupku.

Pokud někdo na facebooku použil moji fotku a moje jméno a příjmení a založil falešný profil, pak si do přátel dal vyhraněné komunisty a fašisty a poté psal hloupé příspěvky na zdi profilu tak, aby mě zesměšnil – v USA by šlo o krádež identity s následky poškození osoby a já byl navíc kandidátem do Poslanecké sněmovny a policie to vysvětlila jako přestupek?

Ovšem já jsem byl „jen“ občan a kandidát, kterého někdo roky pronásledoval a hrubě pomlouval a já dodával policii důkazy – marně. V tomto případě jsme důkazy o zaplacené akci viděli všichni a šlo ne o občana, nebo „jen“ kandidáta do Poslanecké sněmovny, ale šlo o prezidenta republiky a Policie ČR to šetří s tím, že to považuje jen za podezření z přestupku.

Napadení prezidenta - ať je to kdokoliv - se řeší jako výtržnictví, ale když PhDr. Sládek vloni v den voleb v noci hovořil na ulici před hospodou s občany, přijelo ho zadržet 9 aut plných ochotných a obětavých fízlů a dodnes zadržují neoprávněně auto, které měl předseda Republikánů k dispozici v kampani. Trochu nepoměr, nezdá se vám? Co máme za policii? Kdo je řídí? Jaké má česká policie priority?

Obávám se, že vzhledem ke zmanipulovaným volbám a naprosto neschopné a neochotné policii se stáváme jedním z nejnebezpečnějších států ve světě.

Stát, kde veřejnoprávní Česká televize pomlouvá prezidenta USA Donalda Trumpa a nejenom to, ale také jej zesměšňuje. Představitele velmoci a prezidenta Spojených států si bere do úst, jako pouličního alkoholika. A projde to bez problémů.

Jsme stát, kde děvka bývalého premiéra ČR Nečase z ODS zneužívala tajnou vojenskou zpravodajskou službu, aby hlídala ženu bývalého premiéra a zase se nic neděje a soud z toho udělal klasicky blamáž bez efektu? Byla zneužita vojenská zpravodajská služba jednoho ze států NATO a EU a nic se neděje?

Nacházíme se ve státě, kde je nebezpečné žít, protože soudy a policie nemají vůli řešit vážné zločiny, naopak  chtějí trestat třeba za takový článek, který právě píšu a nazvou jej dezinformací, ačkoliv to viděla většina lidí. Nebo ze šíření nenávisti a půjdu sedět na léta do kriminálu. Ale útočnici na prezidenta pustí s pokutou 500 korun? Nebo možná ani to ne?

Ale pokud někdo se na Facebooku vydává za vás a páchá trestnou činnost, tak se vlastně nic neděje. Pokud premiérova kurva řídí vojenskou informační službu, která by měla sloužit k obraně státu a součinit s orgány NATO, tak se nic neděje.

Pokud cizí žena je připravena na místě, kam půjde volit prezident republiky – hlava státu a navíc anglicky vykřikuje urážlivé věty na prezidenta – opět se nic neděje a policie to řeší zkráceně jako „podezření“ ze spáchání „výtržnictví“. Kvalitní videa byla okamžitě na Youtube a běží světem, protože to bylo vše anglicky… Výtržnictví nahodilé ženy, která chodila s nápisem na těle, že český prezident je děvka ruského prezidenta Putina?

Tady mi vážení zůstává rozum stát a tím jsem přestal věřit nejen české justici, ale i policii a to je na pováženou, pokud občan má obavy, že policie to táhne z kriminálníky a smetá i ty nejhrubší trestné činy pod koberec, ale za výrok na sociální síti by ráda zavírala a mlátila.

Je čas, abychom se my, občané ČR obrátili na zahraniční lidskoprávní organizace, protože tady v ČR nevládne žádný prezident, ani parlament, ale někdo, kdo ovládá soudy i policii. Jiná varinata je už pak jen ta, že máme nejdebilnější soudce a policajty na světě.

V každém případě je to jasný signál, že když ani prezident republiky není ctěn policajty, tak pak ani občan nebude ctět a je čas tvrdě zakročit a začít společně jako občané využívat Ústavu České republiky a její součásti – Listinu základních práv a svobod,  kde se píše ve Článku 23:

„Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny“.

Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ  Miroslava Sládka

Předseda SPR-RSČ  Miroslava Sládka

Normal 0 21 false false false SV X-NONE X-NONE
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout