Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ, kandidát do Evropského parlamentu
  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,57. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.05.2018 18:29:51

TVRDÁ CENZURA NA PARLAMENTNÍCH LISTECH POTVRZENA!

TVRDÁ CENZURA NA PARLAMENTNÍCH LISTECH POTVRZENA!

Pracovnice Parlamentních listů odpověděla z mého profilu na dotaz položený mi čtenářem, čímž potvrdila bedlivé sledování popularity mého profilu a každý příspěvek.

Doufal jsem v serioznost Parlamentních listů a je mi líto, že jsem byl dnes redakcí nemile překvapen hrubým zásahem do mého profilu ze strany Parlamentních listů. Vysvětlím situaci.
Jelikož mi delší dobu telefonují lidé, že se neprojevuje jejich hlas pro můj profil a profil PhDr. Sládka, učinil jsem dotaz v Parlamentních listech, jak je možné, že každé úterý po 15 hodině najednou zmizí naráz několik set hlasů z celého území ČR. Nyní jsem dostal podobný dotaz přímo na PL a reagovala místo mě z mého profilu pracovnice Parlamentních listů – potrefená husa, jak se lidově říká.

Copak tak negativního jsem napsal, že se každé úterý probere celá ČR a najednou republikánům dávají mínusové hlasy?

Považoval jsem to za hloupost a mrzelo mě, že jsem s tím redakci obtěžoval. Odpověděli mi všichni pracovníci, které jsem kontaktoval, že nemají ani čas sledovat všechny profily a vůbec nezasahují do toho, co kdo píše a jak na to reagují lidé. Já tomu věřil.

Najednou se zděšením pozoruji, že z mého profilu místo mě odpovídá pracovnice Parlamentních listů!!!!

Ano, cenzurují bedlivě co který republikán napíše a systematicky mažou popularitu republikánům – všimnětě si i ostatních lidí v přátelích PhDr. Sládka v jaké shodně mají mínusy, které nekorelují s tím, co napíší a tedy mínusová hodnocení nemají smysl a není technicky možné, aby se v jeden okamžik ztratilo několik set plusových bodů.

Vymysleli si, že vám čtenářům budou namlouvat, že dochází k podvodům a hrubě tak porušili GDPR a zvažuji  nahlášeni, protože cenzura je v ČR dle Ústavy ČR nepřípustná.

Tady si Parlamentní listy odpovídají z mého profilu a hovoří za mě. Místo aby napsali příspěvek k mé odpovědi. nečekali a použili mé heslo a pronikli do mého profilu, z nějž odpověděli. To si nedovolí ani Seznam.cz.

Drzost Parlamentních listů nemá mezí a já předpokládám, že budu smazán a nevadí mi to.

Dodnes jsem měl přesvědčení, že jde o seriozní médium, které nesleduje každý detail, z naší strany, leč mýlil jsem se. Jsou to cenzoři hrubšího zrna, než iDnes a to je co říci.

Budu tvrdě postupovat s tímto jasným důkazem cenzury proti parlamentní listům a žádám omluvu od pracovnice Synkové, že měla tu drzost se mi nabourat do profilu a mým jménem někomu odpovídat lži!

Karel Fleischer

místoředseda SPR-RSČ Miroslava Sládka

předseda MO Brno SPR-RSČ Miroslava Sládka

Lídr kandidátky SPR-RSČ Miroslava Sládka do zastupitelstva města Brna 2018

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 1 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout