Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ, Předseda MO SPR-RSČ Brno
  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,51. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

10.01.2018 3:47:29 - Mgr. Leona Urbanová

Členové politické strany

Dobrý den,
pane místopředsedo, zajímá mě, jakým klíčem vybíráte své členy a hlavně kandidáty na kandidátní listiny? Na webu republikánů je přihláška. Co následuje po podání přihlášky?

Odpověď

13.01.2018 8:40:07 - Karel Fleischer
 Dobrý den,
proces se nezměnil od doby mého prvního vstupu do strany.
Já osobně jsem v devadesátých letech předkládal jako 27 letý kluk panu doktoru Sládkovi nejen čestné prohlášení, že jsem nikdy nebyl členem, ani kandidátem Komunistické strany Československa, ale i zcela negativní lustrační osvědčení, vydané tehdejším Ministerstvem vnitra s podpisem ministra Langoše.
Lustraci dnes nepožadujeme, výjímečně u lídrů kandidátek, nebo u členů předsednictva, které tvoří v současné době PhDr. Miroslav Sládek jako předseda, já a Mgr. Dušan Kučera jako místopředsedové, pan Kopecký jako tajemník a pan Sedláček jako vedoucí ústředního sekretariátu. Dále máme rozšířené předsednictvo se zástupci krajů.
Člen nesmí být bývalým členem a kandidátem KSČ, udavačem StB, nesmí být pravomocně odsouzený za trestný čin  a musí být aktivní a respektovat plně program a hlavní zásady SPR-RSČ Miroslava Sládka, jak stojí na našem webu, který najdete snadno pomocí google vyhledavače pod názvem SPR-RSČ Miroslava Sládka.
S novými členy vždy vykonáme pohovor za účasti předsedy a jednoho člena předsednictva a po složení členského příspěvku je schválen, pokud vše odpovídá požadavkům strany.
Po podání přihlášky na webu Vás kontaktuje některý člen předsednictva a sjedná si schůzku a vy zašlete členský příspěvek na předepsaný účet a zúčastníte se vstupního pohovoru a poté i schůzí místní organizace, pod kterou budete spadat. Dál už je vše na vaší aktivitě a poctivosti a loajalitě.