Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ, Předseda MO SPR-RSČ Brno
  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,52. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

16.12.2017 22:22:23 - Radek Holomek

Důvěra vládě ČR

Dobrý večer, hlasoval by jste pro současnou vládu, vyslovila by vaše strana této vládě důvěru?

Odpověď

16.12.2017 22:36:48 - Karel Fleischer
 Dobrý večer,
já osobně ne, strana, tedy případný republikánský poslanecký klub pravděpodobně ne.
Důdod: vadí mi jako ministryně obrany Karla Šlechtová, vadí mi Martin Stropnický jako ministr zahraničí, vadí mi lidé, kteří ve vládě již byli a neudělali nic dobrého pro lidi, třeba Dan Ťok a Robert Pelikán.
Vadí mi i Alena Schillerová jako ministryně financí. Právníci dělají finance, vadí mi ministr vnitra, bývalý  bezpečnostní ředitel VÍTKOVICE, a.s. Lubomír Metnar.
Vládne v podstatě jedna strana, o které víme mnohé. Vím, že není z koho si vybárat, což ale před volbami bylo.
Budou pokračovat v tom, co Babiš prosazoval jako ministr financí v minulé vládě. Tedy nic se pro lidi nezmění k lepšímu. Půjde jen o peníze.
Moji a naši důvěru by tedy vláda nedostala. V minulosti mě nepřesvědčili, že chtěli něco pro lidi dělat. jen fízlování a výběr daní a šetření na občanech a plýtvání penezi na státní úředníky a podivné zakázky a dotace. Stále dokola, žádná změna.
Jak mě má přesvědčit JUDr. Pelikán, že něco bude dělat s nejkrutějším systémem exekucí na světě, který ničí rodiny i celou ekonomiku a předlužuje občany. kde justice a exekuce jsou kšeftem a ne výkonem spravedlnosti.
Jeho postoj se nezmění, ostatních také ne a herce Stropnického jsem už viděl v mnoha politických rolích, kde nepodal žádné zvláštní výkony, tomu nemám důvod věřit vůbec.