Karel Fleischer

Místopředseda SPR-RSČ, Předseda MO SPR-RSČ Brno
  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,51. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

07.01.2018 2:01:59 - TomRichter

Evropský parlament

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na volby do Evropského parlamentu, jestli vaše strana bude nominovat svého kandidáta a s čím tento kandidát chce za ČR vystupovat? Děkuji!

Odpověď

13.01.2018 7:55:36 - Karel Fleischer
 Dobrý den,
každých pět let volí občané EU své zástupce do Evropského parlamentu, přímo voleného orgánu, který hájí jejich zájmy při přijímání rozhodnutí v EU. Nebo spíše nehájí. Přidělení křesel zohledňuje počet obyvatel každé země, přičemž menším zemím je přiděleno několik křesel navíc, než by jim čistě podle poměrného propočtu náleželo. V pravidlech se uvádí, že při volbě poslanců EP by mělo být uplatněno poměrné zastoupení. Tento systém zajišťuje, že pokud strana obdrží 20 % hlasů, získá rovněž přibližně 20 % křesel, takže větší i menší politické strany mají možnost vyslat do Evropského parlamentu své zástupce. V současné době zastupuje ČR v Evropském parlamentu 21 poslanců ze 7 politických stran.
Naše strana bude v roce 2019 do Evropského parlamentu kandidovat. Do té doby chceme vyřešit otázku manipulací s volbami Českým statistickým úřadem a sjednat mezinárodní dohled nad volbami.
Budeme hájit zájmy ČR a budeme se stavět proti diktátorským postojům, především zásadně v otázce kvót imigrantů. imigraci si budeme řídit sami a ze zemí, ze kterých my uznáme za vhodné. Dále ve věci svobodného držení zbraní našich občanů a dále požadujeme zrušení nesmyslných protikuřáckých zákonů a zásahů do podnikání ze strany EU.
rozsáhlejší materiál budeme ve vedení dopracovávat tak, aby byl zcela hotov v předstihu před volbami do Evropského parlamentu a věříme, že SPR-RSČ Miroslava Sládka je stranou, která je v EP potřeba.
A jak budeme vystupovat? Jako Republikáni - tvrdě, sebevědomě a nekompromisně za Českou republiku a zejména za české občany.