Mgr. Jan Hrdina

PP - politika poctivě
  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0,16. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.10.2012 17:28:09

Odvolání Dany Holečkové je pro ZOO Dvůr Králové životně důležité

Odvolání Dany Holečkové je pro ZOO Dvůr Králové životně důležité

Věci veřejné upozorňují na destrukci Královédvorské zoo a volají po odvolání jejího nekompetentního vedení již od roku 2009!

Závažná manažerská i profesní pochybení, ekonomický propad, vyloučení z prestižních světových organizací jdoucí ruku v ruce s republikovou i mezinárodní izolací, pokles návštěvnosti a podivné přesuny s ohroženými druhy. Toť ve zkratce a nikoliv vyčerpávajícím způsobem výsledek dlouholeté nekompetentní činnosti ředitelky ZOO Dvůr Králové n.L. Dany Holečkové. K jejímu odvolání vyzývala odborná i laická veřejnost, na hrubé nedostatky a pochybení upozorňují i Věci veřejné a to již od roku 2009. Tehdy vznikla společná petice VV a občanského sdružení Safari archa 2007 za odvolání ředitelky Dany Holečkové.

V roce 2010 Věci veřejné varovaly před riziky přesunu bílých nosorožců do Afriky a na podezřelé ekonomické zájmy s tím spojené. Bohužel, vše se naplnilo a nosorožci slouží jen jako kulisa drahého safari, po němž, světe div se, provází ředitelka Holečková. Velká škoda, že Andrej Babiš lépe neprověří osoby, které podporuje svými penězi. Je to totiž uskupení Východočechů, které se za Danu Holečkovou vehementně postavilo a zároveň ji hostí na své kandidátce. Východočeši udělali z odborné a nanejvýš závažné věci politikum, aniž by měli ponětí o skutečném jádru problému.

Ač dříve s krajským vedením za zády, nyní ji k odstoupení vyzval i sám hejtman kraje. Samoděržavná ředitelka však tuto výzvu nerespektovala a dál tančí svůj agonický tanec o přežití. Proto i Věci veřejné Královéhradeckého kraje opět, stejně jako v předchozích letech jednohlasně vyzývají: „Odstupte Dano Holečková z vedoucího postu ZOO a ukončete tak konečně toto zoologické pandemonium!“

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout