ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 0. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.06.2019 19:34:07

Stanoviska strany Národní socialisté

Stanoviska strany Národní socialisté

Stanoviska strany Národní socialisté k demonstracím a k návštěvě slovenské prezidentky.

 

K demonstracím organizovanými Miliónem chvilek

Nedělní vystoupení (23. 6. 2019) na v Praze na Letné, stejně jako předcházející shromáždění organizované touto iniciativou, v nás vzbuzují nejen znepokojení ale i zásadní nesouhlas. Především odmítáme obvinění premiéra na základě pochybných a často nedůvěryhodných údajů a zkreslených informací. Dále nám vadí manipulativní charakter těchto shromáždění a dehonestace prezidenta republiky, ke které tam pravidelně dochází. Nekompetentní řečníci tam vyvolávají vlnu emocí, ale jinak jsou tyto projevy prázdné a bez konkrétního obsahu. Uvážíme-li celkovou politickou situaci v naší republice, Evropě i ve světovém měřítku, je vyvolávání těchto konfliktních situací nebezpečnou hrou, která může vynést k moci právě ty politické skupiny a osobnosti, které jsou za dnes tak kritizované jevy odpovědné. Není těžké si představit, jak negativní vývoj by takové změny nastartovaly.

K návštěvě prezidentky Slovenské republiky Zuzany Čaputové

Jsme potěšeni, že první zahraniční cesta nově zvolené prezidentky Slovenské republiky Zuzany Čaputové vedla, jak je mezi našimi národy a republikami dobrou tradicí, právě do Prahy. Velmi oceňujeme i věty paní prezidentky, vyjadřující úctu a přátelství k naší zemi.

Za krásné gesto bychom považovali i koncert, uspořádaný při příležitosti narozenin paní prezidentky. Tím více nás mrzí vyjádření sympatií paní prezidentky k demonstracím, na kterých je právě prezident České republiky Miloš Zeman urážen a zesměšňován. Tím byl pokažen jinak velmi příznivý dojem z této státní návštěvy i z neformální akce jakou koncert být měl. V této souvislosti se lze jen těžko ubránit podezření, že smysl uspořádání koncertu neměl mnoho společného s narozeninami, ale jeho pravým účelem mělo být právě ono nešťastné vyjádření.

24. 6. 2019

politická strana Národní socialisté

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout