PaedDr. Vladislav Krumer

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,9. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.08.2020 10:27:02

Historie je přehřátá ismy.

Historie je přehřátá ismy.

Historie je přehřátá ismy. Napřed feudalismus a následovaly další ismy. Ranný kapitalismus, kapitalismus, socialismus, opět ...

 Historie je přehřátá ismy. Napřed feudalismus a následovaly další ismy. Ranný kapitalismus, kapitalismus, socialismus, opět ranný kapitalismus, kapitalismus, a teď koronakapitalismus s hadrem přes hubu a sledováním "chytrou karanténou", kreditkami, telefonem a další IT technikou, s cenzurou a rozkazy i z EU a USA co musíme dělat, co si můžeme myslet, kdo je náš přítel a kdo nepřítel. Taky s kým můžeme a musíme spolupracovat a obchodovat, odkud a jaké zboží musíme nakupovat a s kým a proti komu chodit do válek pro lepší zítřky těch, kteří války vyvolávají. Mít rád svoji vlast, její suverenitu bez vměšování druhých, rozhodovat si o svých věcech sami a klasická rodina jako základ státu a jeho budoucnosti včetně stran a politiků kteří to prosazují, je považováno a nálepkováno jako nacionální a fašistická ideologie. To už je zvrácenost světa, proti které nesmíme zůstat lhostejní, nebo jako stát a následně i lidstvo, když nějaký ambiciózní trouba stiskne spoušť na raketě s atomovou bombou, zanikneme. 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama