PaedDr. Vladislav Krumer

  • SPOZ
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,22. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.07.2020 9:28:27

Nesmíme zapomínat na naší minulost.

Nesmíme zapomínat na naší minulost.

Šíří se i u nás vedle koronaviru i bruselská nemoc přihlouple s fakty manipulovat a pokračují tak nebezpečné tendence s překrucováním historie. Na to nám však nošení roušek nestačí.

 

Šíří se i u nás vedle koronaviru i bruselská nemoc přihlouple s fakty manipulovat a pokračují tak nebezpečné tendence s překrucováním historie. Na to nám však nošení roušek nestačí. Jsme Slované, český a slovenský jazyk jsou si podobné, náš stát Československo vznikl v roce 1918 aby se i za velkých obětí zbavil útlaku od Rakousko Uherska, kde byly slovanské jazyky i národy utlačovány. Připomínat si tak pořád musíme i nezrušitelný odkaz prezidenta Beneše po skončení druhé světové války v poselství Československu, které pronesl v souvislosti s vydáním Benešových dekretů, dojednaných vítěznými mocnostmi ve druhé světové válce na Jaltě.
Je proto samozřejmé, že jak u nás, tak i na Slovensku se mluví česky i slovensky, a lidé si rozumí. Rozdmýchávat nacionalistické vášně mezi bratrskými národy které žily společně v Československu, je nebezpečná hra, která je proti našim zájmům. Stejně tak za Havla se na objednávku západu rozdělilo Československo, aby se malé státy daly lépe ovládat. Součástí tohoto procesu byl také organizovaný rozklad Jugoslávie a Havlovo humanitární bombardování Srbska i alkoholikem Jelcinem na přání západu podporovaný rozpad Sovětského svazu. Teď pokračuje EU v ničení identity a suverenity národních států s cílem udělat z nás poslušnou a vystrašenou masu pod kontrolou dosazených cenzorů, kteří nám budou přikazovat co si můžeme myslet, co smíme číst a psát, která je ta jejich jediná a správná pravda. Pokud budeme tuto Bruselskou diktaturu porušovat, tak nás budou trestat. Každý kdo má zdravý rozum a informace tak vidí, jak se ten marasmus od úředníků z Bruselu na nás řítí. Dokonce i některé politické strany u nás na to diktátorské tsunami z Bruselu naskočily. Ve volbách dejme hlas těm stranám, které konkrétně za zachování naší státní suverenity, proti cenzuře a proti tomu být pořád s někým proti někomu namísto partnerské spolupráce pracují. Cestou pro nás je rovná a partnerská spolupráce v rámci zemí V4 a na principu rovnosti spolupracovat se všemi státy, které budou mít stejný zájem na těchto principech vzájemně výhodné rovnosti bez sankcí a ne podle diktatury EU spolupracovat.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama