PaedDr. Vladislav Krumer

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,67. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.07.2021 17:13:23

Nikdo nás nesmí do ničeho nutit. Tečka.

Nikdo nás nesmí do ničeho nutit. Tečka.

Například já píchání mám rád. Očkován jsem téměř na všechno. Ale musím si sám vybrat, a nikdo mě do toho nebude nutit. A především ne píchat vakcínami, které neprošly 4 - 6 let testy na střednědobé nežádoucí účinky, jak je u vakcín obvyklé.

Stále nás někdo napomíná, že nemáme rádi covid píchání. Naopak, já třeba píchání mám rád. Ale musím si sám vybrat, a nikdo mě do toho nebude nutit. A především ne vakcínami, které neprošly testy po dobu 4 - 6 let na střednědobé nežádoucí účinky, jak je u vakcín obvyklé. Tak to bylo i u vakcín, kterými jsme byli očkováni před rokem 1989. Převážně je vyvíjeli Rusové ve spolupráci s našimi vědci, a nikomu to nevadilo. Teď se to všechno politizuje, přednější jsou kšefty zainteresovaných, a v rozporu se vším, se odmítají ruské vakcíny Sputnik. Když se k tomu připočítají trapné útoky rusofobů na Rusko, tak ostudy, která nás bude stát stamiliardy a hazard se zdravím, máme dost. Německo a další státy, přestaly očkovat některými vakcínami, a u nás je ti samozvaní "experti" doporučují seniorům nad 60 let. Vůbec se nepřipouští kontaktní odborná diskuse odborníků s různými názory. A to současné coronavakcíny, jsou v testovacím období na případné nežádoucí střednědobé účinky, výrobci vakcín na to upozorňují, neberou žádné záruky, a deklarují, že testování skončí v roce 2023. Převážně se neléčí, ale straší, to přináší řadu psychických onemocnění, neustále se mění zmatečné výkaznictví, které je tendenční a podléhá přání politiků, kteří dělí občany na dvě kategorie. Ti, kteří se nechtějí nechat očkovat, a chtějí počkat až na výsledky testování a vakcíny si vybrat podle kvality a ne podle toho jestli jsou vyvinuty a vyrobeny na západě anebo na východě, a nepodlehnou kšeftům farmaceutických firem a jejich lobbistům, jsou omezováni, a jsou jim odmítána lidská práva. Očkovaní, i když jsou přenašeči, protože viry mutují a kmenů coronaviru, stejně tak jako chřipkových, jsou desítky, a na všechny jedna vakcína nepůsobí. To, že některá konání a rozhodnutí našich mocných okolo coronaviru je nezákonné, potvrdily už i soudy, ale oni to ignorují. Ani coronavirus se nesmí podceňovat, ale chce to moudrou osvětu, hygienu, ohleduplnost k druhým, a ne covid diktaturu.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama