PaedDr. Vladislav Krumer

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,67. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.04.2021 12:31:05

Předvolební zmatek ale i světlo na politické scéně.

Předvolební zmatek ale i světlo na politické scéně.

Nějak mě to poslední čarování naší vlády, senátu, parlamentu a demobloku, sdružování politiků, hnutí a stran s jediným motivem dostat se k moci bez ohledu na svoje volební programy nejde do hlavy.

Nějak mě to poslední čarování naší vlády, senátu, parlamentu a demobloku, sdružování politiků, hnutí a stran s jediným motivem dostat se k moci bez ohledu na svoje volební programy nejde do hlavy.

Je to zmatek a připadá mi to jako cílené akce programu antibabiš. Hamáček varoval ostatní strany a hnutí, aby do koalice nechodili s Babišem a to je jeho koaliční partner a ministr vnitra. Blatný podepsal petici za odstoupení Babiše, je signatářem a podporovatelem Milionů chvilek a je taky členem vlády a ministrem zdravotnictví. Petříček je členem vlády a ministrem zahraničí, aby se zalíbil EU tak si dělá svojí politiku která nám škodí a je často v rozporu s tím o co se snaží vláda, premiér Babiš i prezident Zeman. Jednání vlády, parlamentu i senátu je těžko pochopitelné. Jeden den se na něčem usnesou, druhý den to zruší a třetí den zavedou další nesmysl který za týden změní. Ale když se rozhodne personální situaci po právu řešit premiér Babiš a vyhodí Prymulu za jeho přestupky ve funkci ministra, tak si ho vezme nejprve jako svého poradce a když ho opět za přestupky neslučitelné s jeho funkcí vyhodí, tak si ho vezme za poradce prezident Zeman. Sněmovna a senát vedle toho že si dělají často trapnou divadelní diskusí volební kampaň, tak se chovají podobně. Takový guláš a personální kotrmelce jinde těžko najdete. Potom se nemůžou divit že z toho mají guláš i občané a staví se těm zmatkům na odpor.

Je skutečnost, že je nezbytné dělat všechno pro to, aby se coronavirus zvládl. Ale rozumně a koncepčně, bez politikaření demobloku a ukazování svalů jednotlivých politiků. Z centra ať už od koalice nebo opozice by měla být zejména v této náročné době slyšet společná a jednotná řeč i s ohledem na budoucnost, také na možnosti státní kasy a zdrojů které jsou ale zejména po současných restrikcích následně budou k dispozici.

K tomu přidávám zajímavé hodnocení které jsem si vypůjčil a se kterým souhlasím. Každý by si to měl přečíst a zapamatovat. Zejména demoblok Piráti a další věční kritici.

Miroslav Štrop uvedl.

Před chvílí jsem byl svědkem zázraku, jaký tady nebyl od dob zmrtvýchvstání Ježíše Krista: Na vlnách veřejnoprávního rozhlasu po prvé v jeho historii zaznělo kladné hodnocení Andreje Babiše! Pozvaný slovenský politolog měl totiž mimo jiné porovnat dvě osobnosti, a to sice českého premiéra s jeho bratislavským kolegou Matovičem. A tu zazněla slova, která by si měl Andrej Babiš nechat vytisknout zlatým písmem a dát zarámovat, protože byl hodnocen jako (cituji) „politik světového formátu, který je na rozdíl od slovenského premiéra charismatický, velmi vzdělaný, ovládá jazyky, umí proto na zahraničních cestách bez tlumočníků s kýmkoli komunikovat tváří v tvář,dovede se naprosto přirozeně pohybovat ve vysoké společnosti i mezi „proletáři …“ Takové hodnocení premiéra Babiše, jemuž česká opozice, její sympatizanti a prakticky všechna média celé roky nemohou přijít na jméno, mě skutečně vyrazilo dech. A bylo patrné, že rovněž moderátorce, která od slovenského hosta ještě toužila slyšet něco jiného, než chválu na Andreje Babiše.

Ještě dodám. Važme si Andreje Babiše i přes jeho některé chyby který má každý, těžko se bude náhrada za našeho premiéra hledat.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama