PaedDr. Vladislav Krumer

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,67. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.04.2021 12:24:16

Příkazy, diktát a neschopnost EU.

Příkazy, diktát a neschopnost EU.

EU tak jako už několikrát v minulosti opět prokazuje svoji neschopnost při zajišťování zájmů a potřeb států v EU sdružených. Prokazuje to i současná zmatečnost při zajišťování vakcín a vakcinace, a schválnosti které EU dělá VB, která z EU vystoupila.

Centrála EU v Bruselu plná úředníků jenom přikazuje druhým především podle zájmů států Německa a Francie, které se pasují do funkce neoficiálních vůdců EU. Taková pravidla EU která nám škodí nemusíme respektovat. Nebo už nejsme suverénní stát a vládu máme jenom pro to, aby likvidační příkazy z Bruselu transformovala do našeho života? Ať nás za to EU vyloučí. Také jsme si nechali zastavět naši zem supermarkety, sklady, montovnami a dalšími firmami, v převážné většině v německém vlastnictví. To často na zemědělské půdě a necháme si tak i nadále likvidovat naše zemědělství a potravinářskou výrobu dovozem zemědělských a potravinářských výrobků ze zemí, které podstatně výše dotují zemědělskou výrobu. Tím jsou naši zemědělci vytlačováni z trhu, protože nemohou i svými kvalitnějšími výrobky konkurovat dotovanému dovozu. Jak to ty vlády před rokem 1989 dokázaly, že náš stát byl soběstačný v zemědělské a potravinářské výrobě? Potom nastoupil Havel a jeho věrní sobě sloužící, rozbili bez nás o nás Československo, všechno se postupně zlikvidovalo a likviduje, rozebralo a rozkradlo a už nám téměř nic včetně vodáren nepatří. Teď Německu a dalším západním státům ještě nahrává opatření vlády, kdy supermarkety které v převážné většině vlastní, mají otevřeno a naše malé obchody prodávat nesmí, jsou zavřeny. Na rozlohu a počet obyvatel je supermarketů u nás nejvíc v EU.

Ještě pár slov k vakcínám a vakcinaci a vystoupení VB z EU. Diktátorská EU při vystoupení VB z EU na základě výsledků referenda, neustále dělala a dělá překážky. Ignoruje, že VB je suverénní stát a ne kolonie EU a dosud kritizuje a pomlouvá VB. Přitom byla Velká Británie pouhým plátcem do rozpočtu EU a to co od EU dostávala, si několikrát bohatě zaplatila. Může si proto sama rozhodovat o tom, co a kde bude nakupovat a komu bude prodávat a i proto mají občané VB dost vakcín, a mohou si vybrat z nabídky. EU kritizuje Velkou Británii za to, že přednostně  zásobuje svoje občany a nedostatek vakcín v působnosti EU svádí i na VB. Také politizace Ruské vakcíny Sputnik i tím že EU zdržuje její certifikaci a prohlašuje, že vakcínu z Ruska vůbec nepotřebuje, dokazuje neschopnost EU, která politiku nadřazuje nad životy a zdraví občanů států sdružených v EU. To je hlavní problém a ne postoj VB, která na svém území vyrábí vakcíny, s Ruskem udělala smlouvu o spolupráci ve vědeckém výzkumu a dodávkách Sputniku, který spolu s vakcínou AstraZeneca, kterou vyrábí dělá mix a spojuje dobré vlastnosti obou vakcín. Bohužel všechny útoky a kritika VB podporují globalizaci a jenom potvrzují přístup a snahu EU škodit těm zemím které vystoupily a zastrašovat státy, které o vystoupení z EU uvažují. EU i při centrálním objednání a dodávkách vakcín opět zklamala, zatajuje smlouvy smlouvy s dodavateli a opět, jako už mnohokrát v minulosti prokázala svoji neschopnost. Volit SPD a czexit, posílit soudržnost a spolupráci V4 je cesta jak se dostat z toho diktátorského spolku který škodí. Také vzhledem k tomu jaká je situace v EU i ve vazbě na nelegální migraci a tlaku nelegální migranty přerozdělovat, by určitě nezůstal náš stát sám.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama