PaedDr. Vladislav Krumer

Nejsem už člem SPOZ, jsem nezávislý.
  • SPOZ
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,71. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.09.2020 11:31:17

Proč to dovolíme?

Proč to dovolíme?

Po roce 1989 se postupně rozprodává, rozkrádá a ničí naše země. Nechtějí slevu zadarmo, když v naší zemi skupují nadnárodní monopoly a zahraniční podnikatelé pozemky. Na to ti odpovědní slyší.

Po roce 1989 se postupně rozprodává, rozkrádá a ničí naše země.

Nechtějí slevu zadarmo, když v naší zemi skupují nadnárodní monopoly a zahraniční podnikatelé pozemky. Na to ti odpovědní slyší a nevadí jim že se těmi sklady, montovnami, supermarkety i dalšími developerskými nehoráznostmi nevratně ničí zemědělská půda, silnice, zahlcuje se doprava a pokračuje tak likvidace našeho tradičního zemědělství, průmyslu i obchodu. Zbavujeme se tím za směšné ceny našeho majetku a zisky z toho od nás odtékají na západ. Je to hrůza když jedete například po dálnici D5 z Plzně do Rozvadova, tak většinou nevidíte nic jiného než tyto postavené krabice. To také vyvolává a odůvodňuje se potřebou pracovní síly i nezákonná migrace a všechny s tím související problémy. Když už je někde ještě kousek zemědělské půdy tak je tam řepka, kukuřice pro bioplynky, fotovoltaika nebo benzinka a parkoviště. Nikde v Evropě není takové zvěrstvo co dopustili, tolerují a prosazují vládnoucí politici u nás. Jak dlouho budeme ještě takové ničení a rozkrádání našich pozemků a majetku kterému ještě k tomu fandí i ČT a další mainstream trpět? Pokud nebudeme chodit všichni k volbám, nezastavíme profláknuté strany a politiky kteří to způsobili a nepřestaneme poslouchat ty nesmyslné a pro nás likvidační příkazy z Bruselu a od Merkelové, tak nás už nikdo a nic nezachrání od nevratné likvidace naší suverenity a. našeho národního státu kde už nám nebude téměř nic patřit. EU, její centrála v Bruselu a NATO podle toho jak se chovají a co provádějí určitě nebudou ti, kteří nás zachrání.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama