PaedDr. Vladislav Krumer

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.03.2021 11:09:51

Špatně mířená opatření proti šíření coronaviru.

Špatně mířená opatření proti šíření coronaviru.

Rok se upravují a zvyšují restrikce, mění se ministři zdravotnictví i PES a výkaznictví a opatření však nepřinášejí očekávané výsledky. Naopak se stav zhoršuje ale není to vinou občanů.

 Ministerstva zdravotnictví a vnitra dělají opatření proti coronaviru především restrikcemi proti našim lidem, ale problém je jinde a málo se řeší příčiny stavu. Taky se více mluví o coronaviru než se léčí, nezajišťují se centrálně léky které prokazatelně zlepšují stav nemocných a od rána do večera v ČT a dalším mainstreamu slyšíme o nezbytnosti očkování. Očkovací látky jsou však špatně zajištěny, čeká se na EU která prokazuje že je i v tomto impotentní. Politizuje se vakcína Sputnik, je neochota SÚKL i ministerstva zdravotnictví Sputnik certifikovat a tím se ohrožuje naše zdraví. Příklad z očkování i testování bychom si měli vzít z Velké Británie nebo Slovenska a dalších třiceti zemí, kde se Sputnikem úspěšně a bez vedlejšího účinku očkuje a kde vakcíny zajišťují vlády a jejich příslušná ministerstva a nečekají na EU. Opatření se už rok přitvrzují, mění se neustále PES a výkaznictví, testují a vykazují se jako nakažení i ti bez příznaku onemocnění. Situace se tak jeví ve výkaznictví stále horší, vyskytují se také nové i migrací dovezené mutace coronaviru a jiné nakažlivé nemoci a občané však až na malé výjimky za to nemohou. Chybou jsou špatně mířená opatření vlády. Hlavní centrum nákaz jsou otevřené hranice, pendleři a deseti tisíce těch, kteří k nám přijíždějí za prací, nebo je sem jako levnou pracovní sílu dovážejí tak zvané "pracovní agentury" na práci v montovnách, skladech a fabrikách, které jsou převážně v německém vlastnictví a ty se starají především o svoje zisky. Také jsou zdrojem nákaz jejich ubytovny a byty rovněž v panelových domech, které jim agentury pronajímají a v nich se také nedodržují základní hygienická a proti covidu přijatá pravidla včetně pravidel slušného soužití s dalšími obyvateli domu. Dovážení zahraniční pracovníci jsou často ze zemí s nižšími hygienickými návyky a zvyklostmi, mají také nakažlivé nemoci které byly u nás díky očkování a lékařské péči již dříve vymýceny. Často pendlují mezi naší republikou a jejich domovem. Stačí se podívat na situaci do Tachova, dalších příhraničních center, nebo do Plzně, kde jsou fabriky, montovny a sklady a rovněž pro ně tyto pronajaté byty a ubytovny. Taky je v těchto místech nejvíce nákaz coronavirem.


Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama