PaedDr. Vladislav Krumer

  • SPD
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,67. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.02.2021 23:19:30

Zmatek v covid opatřeních.

Zmatek v covid opatřeních.

Někteří ministři úředníci a poradci namísto toho aby šli příkladem a sami dodržovali vládou schválené pokyny k překonání covidu, tak veřejně ukazují že dodržovat přijatá opatření pro ně neplatí.

 Vidím jedinou cestu jak zklidnit národ a vypořádat se s bezpáteřními, kteří kážou vodu a pijí víno. Jinak se to v naší zemi už těžko dá dohromady. K tomu ještě přichází paskvil zákona připravený Hamáčkem, ve svém důsledku ještě horší než je nouzový stav. Pandemický zákon obchází parlament a dává ministru zdravotnictví pravomoci jako kdyby to byl protektor. To už nabourává parlamentní demokracii a pokračuje se ve stopách předsedy ústavního soudu Rycheckého. Všechno to ukazuje na pokračování akcí antibabiš a antizeman.. Vládní koalice se v podstatě rozpadla, když koaliční partner ČSSD dělá politiku nejenom proti Babišovi, ale proti suverenitě našeho státu. Hamáček vyzývá strany a hnutí aby nešly do koalice s hnutím ANO a sám v koalici je. To už je víc než za hranou. Petříček v zahraniční politice dělá všechno pro to aby se zalíbil Bruselu bez ohledu na to, že to škodí naší zemi. Trapně iniciuje útoky na Rusko a prosazuje další sankce v souvislosti s zinscenovanou fraškou Navalnyj a vedle nepovedené obdobné akce Skripal která vyšuměla opět nastupuje novičok a snaha destabilizovat Rusko. Škodiči kteří se radovali nad majdanem na Ukrajině si naivně myslí, že se jim totéž povede v Rusku a náš ministr zahraničí tomu asistuje. Díky moudrosti a trpělivosti Putina vůči agresivitě NATO a některých politiků zatím nezačala třetí světová válka.Po přešlapech a v podstatě zradách Prymuly, Hniličky, Petříčka a dalších jak řešit situaci kdy svojí antibabišovskou činností ČSSD zradilo koaliční závazek je cesta ukončit činnost vlády, která ztratila většinu a pověřit sestavením nové vlády opět Babiše. Do vlády ustavit odborníky, kteří by dovedli vládu k novým volbám. Babiš, Schillerová, Havlíček, Toman, Dostálová by měli pokračovat aby se zachovala kontinuita v rozhodujících oblastech. Zároveň využít další odborníky kteří jsou rozvážní, bez arogance, připouštějí diskusi a objektivně se dívají na coronavirus i na další potřebu zklidnit a stabilizovat společnost. V tom je důležitá funkce zejména ministra zdravotnictví a ministra vnitra. Do funkce ministra zdravotnictví ustavit odborníky typu profesora MUDr.Berana CSc a MUDr. Vladimíra Čížka, kteří umějí jednat konzistentně, s rozvahou a ukazují na skutečné problémy i s návrhy řešení jak nezničit naší ekonomiku, životy a zdraví občanů. Do funkce ministra vnitra ustavit politika typu Ing.Radima Fialy z SPD, který je druhé volební období poslancem parlamentu i zastupitelem Olomouckého kraje, má zkušenosti nejenom z centra, ale i z krajské a místní politiky a jedná s rozvahou ve prospěch suverenity naší země. Neustálé útoky na premiéra Babiše a prezidenta Zemana i z jejich nejbližšího okolí a podporované ČT, jsou inscenovány ze strachu demobloku a Pirátů že se nedostanou k moci, protože nyní je na tahu prezident Zeman, může takové kroky udělat a zachovat ústavnost, náš stát a jeho kompetence a značně tak oslabit jejich ambice vládnout.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama