Pavel OPL

Kandidát do Evropského parlamentu
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,55. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23.07.2018 15:22:13

Hamáčkova volební vlastizrada. Zasáhne premiér ?

Hamáčkova volební vlastizrada. Zasáhne premiér ?

Musíme být schopni a zejména ochotni se bránit proti všem, kteří jednají v neprospěch naší země a našeho národa !

Předseda ČSSD a současný ministr vnitra Hamáček vyzývá, aby na kandidátní listiny byli umisťováni cizinci i bez trvalého pobytu v České republice. A bez trvalého pobytu mají prý i právo volit. Toto jsou kroky údajně pronárodní vlády !
Proti slušným cizincům, kteří v naší zemi žijí plně v souladu s naší legislativou, osvojili si naše kulturní a morální zvyky a plně se integrovali do naší majoritní společnosti, nikdo nic nenamítá. Tito lidé skutečně mohou znamenat jisté kulturní obohacení, např. při prezentaci svých kulturních zvyků v rámci oslav významných dnů jejich původní vlasti.
U těchto lidí je předpoklad, že naši zemi vnímají jako svůj skutečný nový domov, což by se mělo projevit i tím, že zde mají přiznán trvalý pobyt. Pokud tomu tak je, pak je v pořádku, že zde mohou i volit.
Ale tvrzení, že zde mohou volit a dokonce být voleni cizinci bez trvalého pobytu v naší zemi je naprosto zvrácené. A je mi jedno, kdo nebo co nám toto údajně nařizuje.
Kroky ministra vnitra při prosazování této zrůdnosti jsou skandální a očekával bych, že jej zastaví v tomto počinu premiér. 
Kdo z politiků tyto kroky schvaluje, či je není ochoten zastavit ačkoliv může, je vlastizrádce ! 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout