Pavel OPL

Kandidát do Evropského parlamentu
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,53. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

12.09.2018 20:40:53

Montovny k nám vozí cizince, kriminalita eskaluje, lidé trpí a my to platíme.

Montovny k nám vozí cizince, kriminalita eskaluje, lidé trpí a my to platíme.

V Mladé Boleslavi 90 procent přestupků páchají cizinci. To je oficiální číslo ředitele tamní městské policie. Obdobné je to v Plzni, Kvasinách a všude, kde zahraniční montovny dováží cizince na práci.

Jde, bohužel o "českou klasiku", kterou tady vídáme již mnoho let. Přesně od doby, kdy se začali zahraničním firmám dávat všemožné pobídky a vše graduje dovozem stéle většího množství cizích pracovníků.
Stát dává zahraničním firmám pobídky - pozemky za "hubičku", zasíťování zdarma, daňové prázdniny, dotace na zaměstnance atd.
Tyto firmy přes smyšlené služby jejich matek vyvádějí z naší republiky obrovské částky a poté zbytek zisku ještě vyvádějí z ČR, takže náš stát z toho nemá nic, nebo minimum.
K tomu místo zaměstnávání našich obyvatel sem vozí cizince z východních a exotických zemích. Zjevně čtvrtinové mzdy oproti západu jsou pro zahraniční zaměstnavatele stále zbytečně vysoké a odmítají je našim spoluobčanům dávat.
Tito cizinci jsou prolezlí všemi možnými chorobami, kde otevřená forma TBC je to nejmenší.
No a nyní se přidává i vysoká kriminalita, která zásadním způsobem znepříjemňuje život místním lidem. To, že jde většinou "pouze o přestupky" je dáno tím, že řada dříve trestných činů je klasifikována mírněji. Dopad na život místních obyvatel je však stejný a tragický. 
A protože údajně v naší zemi již nemá kdo pracovat, tak se cizinců vozí stále více a stále z exotičtějších zemí. Dnes i Ukrajinec je příliš drahý ...
Tušíte alespoň, kolik činí náklady státu, tedy nás všech, na léčení těchto cizinců, náklady na zvýšenou bezpečnost a kolik zbytečných obětí jak po stránce kriminality, tak nakažených je našich obyvatel ?  
Strana ROZUMNÍ je zásadně proti obdobným praktikám a zastaví je. Je na každém voliči, komu dá svůj hlas a co vnímá za skutečný problém naší země.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout