Pavel OPL

Kandidát pro komunální volby 2018 v Praze
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.02.2018 23:05:33

Panický strach "pražské kavárny" ze ztráty koryt !

Panický strach "pražské kavárny" ze ztráty koryt !

Řada politiků ze stran, které nikdy neudělali pro lidi nic dobrého, po 28 letech pochopilo, že rétorický boj proti komunistům už voličské hlasy nepřináší, tak si účelově našli nepřítele mnohem většího kalibru - prasečák v Letech !

Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Hlasů ve volbách pro "pražskou kavárnu" je čím dál méně a nové ústřední téma - boj proti prasečáku v Letech, střídá téma boje proti komunistům.  
Osobně si myslím, že obě témata jsou ukázkou zoufalosti a programové vyprahlosti těchto politických subjektů, protože miliony obyčejných obyvatel naší země trápí úplně jiné problémy. 
Které partaje a kteří politici to jsou ? Nerad bych, aby na mne poslali mašinerii orgánů činných v trestním řízení, ale jsem si jist, že je všichni znáte z televizních obrazovek. 
Stejně tak, jako boj proti komunistům byl trapnou fraškou vůči veřejnosti, protože nikdo z politiků skutečné kroky v tomto směru podniknout nechtěl, stejně trapnou fraškou je ten zahájený boj o prasečák.
Nechci rozebírat, co to v Letech vlastně bylo. Já se učil o pracovním táboru, nyní se nám říká, že šlo o koncentrační tábor. Myslím, že existuje celá řada důkazů v listinné podobě, která by měla jasně určit o co šlo a máme řadu státních autorit, které by to měly na základě těchto podkladů kvalifikovaně udělat a vydat stanovisko.
Tragické na celé situaci je to, že oněm politikům, kteří se do kamer tak srdnatě bijí do hrudi, vůbec nejde o ty lidi, kteří v zařízení v Letech zemřeli či trpěli jiným způsobem. Jim jde výhradně o politické body.
Nejodpornější je tento řev od lidovců. Je nezpochybnitelně zadokumentováno, že právě vysocí církevní hodnostáři pomohli mnoha nacistickým zrůdám, včetně těch, kteří páchali zvěrstva v  koncentračních táborech, aby se spravedlnosti vyhnuli a pomohli jim k útěku a nové identitě na různých místech naší planety. 
Jsem zvědav, jestli lidé těmto partajím a politikům budou "házet" ve volbách své hlasy dalších 28 let, nebo už je konečně nechají odejít z politické scény ...
Šance tady je již na podzim !

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout