Pavel OPL

Kandidát pro volby do poslanecké sněmovny v r. 2017 v Praze
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,51. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5
13.09.2017 22:15:08

Přijetí Eura dovrší ožebračení našeho národa

Přijetí Eura dovrší ožebračení našeho národa

To nebezpečí je obrovské a je velmi blízko. Velký pozor na všechny, kteří jeho přijetí prosazují.

S Eurem to je jako s Evropskou unií. Na začátku byla spousta slibů a malování věcí narůžovo. Realitu ale vidíme a vnímáme všichni.
Kdo chce, vnímá a aktivně vyhledává informace. A ty hovoří jasně.
Euro udělalo z bohatých zemí země ještě bohatší, bohužel na úkor zemí původně chudších, ve kterých mnoho milionů obyvatel, zdůrazňuji původních obyvatel, žije v obrovských nesnázích a chudobě.
Zeptejte se prostých Řeků, Italů, Španělů, Portugalců ... Ne politiků, ale obyčejných lidí. Vše se nechá vyhledat v nezávislých médiích.
A nyní k České republice.
Náš tradiční průmysl byl po roce 1989 zlikvidován a nahradila ho otrocká práce v montovnách cizích vlastníků.
Zemědělství je zdevastováno jak v rostlinné, tak v živočišné výrobě. Zvířata se ve velkém vybila a pěstujeme plodiny, aby z nich pár "dobráků" se státní podporou dělalo palivo ...
Banku nemáme žádnou a půda a nemovitosti stále častěji mají cizí vlastníky. Dokonce čím dál častěji muslimské vlastníky.
Stále se nějací potomci Němců domáhají vracení nemovitého i movitého majetku a církevní restituce byly "lumpárnou" století.
Takže už zbývá jen nám sebrat měnu, čímž dříve či později budeme platit dluhy jiných zemí a dluhy nově vznikající na projekty, které samozvané elitě Německa a Francie (a pár dalších slouhů) zajistí na úkor všech další zvýšení jejich úrovně.
To je realita a pokud někdo bere vážně argumenty pro přijetí Eura, tak žije naprosto mimo realitu.
Proto si dejme velikánský pozor na všechny, kteří horují pro zavedení Eura. Pokud se dostanou k moci, tak nás doslova "dorazí" ...
ROZUMNÍ rezolutně odmítají zavedení Eura !!! 

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.

Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout