Pavel OPL

Kandidát pro komunální volby 2018 v Praze
  • Rozumní
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,62. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.01.2018 23:31:56

Život nebo smrt - ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana

Život nebo smrt - ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana

Důvodů, proč současného prezidenta nevolit je mnoho. Ale ! Postoj Miloše Zemana k migraci, oproti jeho soupeři, je natolik zásadní, že převyšuje svojí důležitostí úplně vše. A proto budu volit současného prezidenta a prosím o jeho podporu i Vás.

Obrovské množství migrantů zaplavilo náš kontinent a problémy vidíme všude, kde jsou ve větším počtu. Rapidně se zhoršující bezpečnostní situace, šíření exotických chorob, útlak původních obyvatel, strach, snížení kvality života a blížící se obrovské ekonomické problémy.
V Africe se šikují miliony migrantů dalších, jak přiznávají i všemožné instituce a neziskovky. A ti chtějí jít na kontinent zaslíbený - do Evropy.
Přístup Merkelové a špiček EU je takový, že vůbec nemíní vystavit migrantům jasnou stopku. A co hůře. Pod všemožnými pohrůžkami sankcí je chtějí vnutit do zemí, které je nechtějí. A má jít o přepočet dle počtu obyvatel, což na ty miliony čekajících jsou statisíce pro naši zem. 
A to nás zlikviduje. Jako zem, i nás, původní obyvatele.
Jediný, kdo nás může ochránit je naše politická reprezentace, vč. prezidenta republiky, který je vrchním velitelem naší armády.
Pan Drahoš nesčíslně-krát svým vystoupením jasně vyjádřil svůj postoj, že je migraci nakloněn.  
Miloš Zeman je tvrdě proti ní.
A jelikož jde v tomto smyslu o volbu doslova života proti smrti, budu volit Miloše Zemana a prosím o to i Vás všechny.
Pavel OPL
Odborník na vnitřní bezpečnost 
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout